هزینه اجاره روزانه آپارتمان مسکونی در تهران از ۴۰۰ هزار تومان در برخی مناطق شروع می‌شود و در بالاترین نرخ‌ها برای یک واحد مسکونی ۲۵۰ متری ۳ خوابه مبله در کامرانیه به ۵ میلیون تومان در روز نیز می‌رسد.

هزینه اجاره روزانه آپارتمان در تهران

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی ها نشان داده در حال حاضر نرخ اجاره روزانه آپارتمان در برخی مناطق تهران به ۵ میلیون تومان می رسد.

در بازار اجاره کوتاه مدت مسکن (روزانه)، برای واحد ۶۰ متری یک خوابه مبله در سلسبیل مبلغ ۲۰۰ هزار تومان و برای واحد ۲۰ متری بدون خواب مبله در میدان انقلاب مبلغ ۳۵۰ هزار تومان، برای واحد ۷۵ متری یک خوابه مبله در نارمک مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و برای واحد ۷۰ متری ۲ خوابه مبله در پیروزی ۵۰۰ هزار تومان پیشنهاد شده است.

همچنین، اجاره روزانه واحد مسکونی ۷۰ متری یکخوابه مبله در پونک ۵۵۰ هزار تومان و اجاره واحد ۱۲۰ متری دو خوابه مبله در استاد معین ۶۰۰ هزار تومان هزینه دارد.

هزینه اجاره واحد ۸۰ متری یک خوابه مبله در بلوار کشاورز هم ۸۰۰ هزار تومان است و افراد برای اجاره روزانه واحد ۸۰ متری یک خوابه مبله در پونک ۹۳۰ هزار تومان باید پرداخت کنند.

اجاره روزانه آپارتمان ۶۵ متری دو خوابه مبله در میدان ولیعصر هم ۹۵۰ هزار تومان و اجاره واحد ۱۴۰ متری دو خوابه مبله در ونک یک میلیون تومان است.

در آرژانتین هم اجاره روزانه واحد ۱۰۰ متری دو خوابه مبله یک میلیون تومان و در شهرک غرب اجاره واحد ۱۰۰ متری دو خوابه مبله یک میلیون تومان هزینه دارد.

اجاره ساعتی آپارتمان

برای اجاره واحد ۱۰۰ متری دو خوابه مبله در سعادت آباد رقم یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای واحد ۱۰۰ متری دو خوابه مبله در جنت آباد جنوبی نیز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای واحد ۵۸ متری یک خوابه مبله در یوسف آباد یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و برای واحد ۸۰ متری دو خوابه مبله در گاندی یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پیشنهاد شده است.

اجاره روزانه واحد مسکونی ۱۷۰ متری یک خوابه مبله در میرداماد نیز ۴ میلیون تومان و واحد ۱۸۰ متری دو خوابه مبله در قیطریه ۵ میلیون تومان و واحد ۲۵۰ متری ۳ خوابه مبله در کامرانیه نیز ۵ میلیون تومان هزینه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =