CoinLobster، Dune Analytics، Mrssari و DappRader به عنوان چهار وب سایت برتر تحلیل حوزه دیفای شناخته می‌شوند که با بهره‌گیری از آن می‌توان، ریسک سرمایه‌گذاری خود را کاهش داد.

برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری چه کنیم؟

به گزارش کارآفرین نیوز، حوزه دیفای به گروهی از ابزارهای مالی مربوط می‌شود که بر بستر بلاک‌چین ساخته شده است و به‌ تمامی افراد دارای اینترنت این امکان را می‌دهد که بدون واسطه، امور مالی خود را پیش ببرند.

اما برای پیش برد امور مالی در حوزه دیفای لازم است از ابزارهای تحلیل بهره برد. استراتژی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتالی متفاوت بوده و همین امر سبب شده که بهره‌گیری از وب‌سایت‌ها و ابزارهای تحلیلی دیفای بسیار بااهمیت باشد.

در ادامه برترین ابزارهای تجزیه‌ و تحلیل دیفای را معرفی خواهیم کرد.

CoinLobster

یک پلتفرم برای معامله بوده که دارای رابط کاربردی ساده و زیبا است. این پلتفرم داده‌های تحلیل دیفای و تراکنش‌های بستر بلاک‌چین را به‌صورت لحظه‌ای در اختیار افراد قرار می‌دهد.

CoinLobster

ترکیبی از چندین صرافی غیرمتمرکز، ارائه داده با تاخیر اندک و رایگان بودن از مزایای این پلتفرم است، البته نقطه‌ ضعف این پلتفرم عدم ارائه توابع نموداری پیشرفته است.

Dune Analytics

یک پلتفرم جهانی و بدون تاخیر در تجزیه‌ و تحلیل داده‌های بلاک‌چین بوده که اطلاعات را به‌ صورت چارت، دیاگرام و جداول مختلف ارائه می‌دهد.

Dune Analytics

تنوع در ارائه داده‌های سبب شده است که تجزیه‌ و تحلیل به‌ سادگی برای افراد میسر شود. علاوه بر این کاربران قادر هستند تراکنش یا آدرس‌های خاص را مورد رصد قرار دهند، همچنین امکان تحلیل در بازده زمانی خاص نیز وجود دارد.

Merssari

پلتفرمی برای معامله گران حرفه‌ای بوده که به‌عنوان یک تجمیع کننده داده‌های رمزنگاری شناخته می‌شود.

Messari | LinkedIn

این پلتفرم نگاهی تحلیل و عمیق به بازار داشته و در آن نمودارهای تحلیل پیشرفته و معیارها و استانداردهای مختلف برای هر رمزارز ارائه می‌شود. محدودیم امکانات رایگان و رابط کاربری پیچیده از نکات منفی این پلتفرم است.

DappRader

پلتفرمی که تمامی حوزه‌های دیفای، توکن‌های غیرمتمرکز، برنامه، بازهای بلاک‌چینی را جستجو، ردیابی و مبادله می‌کند.

DappRader

رتبه‌بندی و شخصی‌سازی جداول، عملکرد عالی در بررسی روندهای امور اقتصادی غیرمتمرکز و رایگان بودن از نکات مثبت این پلتفرم بوده است، با این‌ وجود، حجم محدود داده در مورد تراکنش‌ها از نکات منفی این پلتفرم محسوب می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =