آگاهی از تمام بدهی‌های بانکی و مالیاتی یا عوارض معوقه شهرداری، از اصلی‌ترین ضرورت‌های معاملاتی به هنگام خرید و فروش یا رهن و اجاره ملک در سراسر دنیا به شمار می‌رود.

ری اُس؛ پراپتک همه فن حریف املاک

به گزارش کارآفرین نیوز، پراپتک ها؛ استارتاپ های حوزه املاک و مستغلات هستند که تا چند سال آینده، سنگ بنای این صنعت را بازسازی یا به عبارتی نوسازی خواهند کرد.

ری اُ اس (reOS) یا همان ریوس معروف؛ پراپتک مستقر در کیپ تاون با طراحی کم نظیر و تامین امنیت اطلاعاتی فوق پیشرفته توانسته است در مدتی کوتاه به تمام نیازهای اطلاعاتی مشتریان در حوزه رهن و اجاره یا خرید و فروش ملک پاسخ دهد.

این روزها برای خرید یا رهن و اجاره خانه نمی توان به حرف دیگران اعتماد کرد. از سویی، کنترل تمام موارد مالیاتی و بانکی ملک مورد معامله، کاری بسیار زمانبر و طاقت فرسا است.

از سوی دیگر، ممکن است بدهی ها یا عوارض معوقه، پس از انتقال سند یا عقد قرارداد مشخص شود و فرد خریدار یا مستاجر را به دردسر بیندازد.

reOS

دسترسی سریع به سامانه های مالیاتی، سایت تسهیلات و بدهی های بانک مرکزی و شهرداری هر شهر برای اطمینان از عدم بدهی ساختمان یا مالک، این روزها امری ضروری به نظر می رسد.

حتی مشاوران املاک نیز ناچارند در این موارد به حرف مالک ساختمان اعتماد کنند و راهی فوری جز این، برای حصول اطمینان از وضعیت بدهی های ملک ندارند.

پلتفرم ری اُس (reOS)؛ تقریبا اولین پلتفرم از این نوع محسوب می شود. پس از طراحی صفحه ویژه برای هر مشاور املاک، موارد قابل معامله هر مشاور را در پلتفرم وارد کرده و با سیستم استعلام تعبیه شده، فرد می تواند وضعیت تسهیلاتی و بدهی های ملک را در سامانه های دولتی مشاهده کند تا با اطمینان خاطر بیشتری بتواند ملک را به مشتری پیشنهاد دهد.

این پلتفرم با اتصال به سیستم بانکی، امکان پرداخت تمام بدهی های بانکی، مالیاتی و عوارض معوقه شهرداری را امکان پذیر می سازد.

reOS

عضویت و همکاری مشاوران املاک بزرگ آفریقای جنوبی در این پلتفرم، حکایت از صحت استعلام ها و مورد تایید بودن سیستم این پلتفرم دارد. گروه املاک راوسون، گروه مشاوران املاک دُرمِهل و هیوزمارک؛ از جمله بزرگترین مشاوران املاک آفریقای جنوبی هستند که با عضویت در این پلتفرم، صفحه اختصاصی خود را راه اندازی کرده اند.

این استارتاپ در سال ۲۰۱۹ در کیپ تاون آفریقای جنوبی تاسیس شد و در دوران پاندمی و اعمال محدودیت های ورود به ادارات و سازمان ها، بسیار با اقبال عمومی مواجه شد.

reOS

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.