مدیر سامانه‌های اطلاعاتی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه مراجعه به تارنمای www.ddn.csdiran.ir و www.sahamedalat.ir را روش استعلام سود سهام عدالت عنوان کرد.

چگونه از نحوه واریز سود سهام عدالت مطلع شویم؟

به گزارش کارآفرین نیوز، سرانجام سود سهام عدالت منتهی به سال ۱۳۹۹ پرداخت شد، این فرآیند از ظهر روز شنبه ۲۱ اسفند آغاز شد و به تدریج سود سهام عدالت ۴۳ میلیون و ۶۶۵ هزار و ۳۳۱ نفر به حساب آنها واریز شد.

البته برخی از افراد هنوز سودی را دریافت نکرده اند که بنابر اعلام مسئولین شماره شبای این افراد دچار مشکل بوده و در نتیجه در سال جاری سودی دریافت نخواهند کرد.

این افراد پس از اصلاح شماره حساب، سود سهام عدالت منتهی به سال ۱۳۹۹ را در سال آینده و با پرداخت باقی مانده سود یا سود سهام مربوط به سال ۱۴۰۰ دریافت خواهند کرد.

همچنین کلیه افراد می توانند با مراجعه به رود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه و تارنمیا سهام عدالت، تاریخچه سودهای واریز خود را مشاهده کنند.

در این خصوص محمود حسنلو گفت: سهامداران عدالت برای اطلاع از مبلغ واریز سود سهام سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۳۹۹ می توانند با ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی www.ddn.csdiran.ir مراجعه کنند، همچنین سهامداران عدالت می توانند علاوه بر روش فوق، با تماس مرکز تماس ۱۵۶۹ داخلی ۱ و تارنمای www.sahamedalat.ir نسبت به واریز سود سهام عدالت خود مطلع شوند.

در حال حاضر ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با افزایش ۰.۲ درصدی نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون و ۵۰۴ هزار و ۴۷۷ تومان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =