استارتاپ پراپتکی زمین؛ بزرگترین و معتبرترین مرجع در زمینه خرید و فروش املاک و مستغلات مسکونی، تجاری، اداری و ... در پاکستان است که بسیاری از مشاوران املاک نیز با این پلتفرم همکاری تنگاتنگ دارند.

پراپتک زمین؛ بزرگترین مرجع املاک پاکستان

به گزارش کارآفرین نیوز، پراپتک ها؛ استارتاپ هایی هستند که در زمینه مسائل مرتبط با صنعت ساختمان و مشاوران املاک فعالیت می کنند و افراد را در خرید و فروش ملک یاری می رسانند.

استارتاپ پراپتکی زمین (Zameen) در پاکستان، در سال ۲۰۰۶ تاسیس شد و در حال حاضر یکی از ۵ پراپتک برتر دنیا رده بندی می شود.

این استارتاپ در حال حاضر، اطلاعات بیش از ۳۰ میلیون خانه، مغازه، باغ و ویلا را در فهرست خود دارد که اطلاعات تایید شده تمام آنها از نظر متراژ، وضعیت مالکیت، بدهی مالیاتی و ... در سایت زمین موجود است.

Zameen

تاسیس پراپتک زمین؛ رویای کودکی

ایمان و زیشان علیخان؛ دو برادر دو رگه پاکستانی- انگلیسی تصمیم گرفتند رویای کودکی خود را جامه عمل بپوشانند تا در زمینه یافتن خانه به تعداد افراد بیشتری کمک کنند.

اولین مرحله جذب سرمایه این استارتاپ در سال ۲۰۱۲ میلادی اتفاق افتاد که چندین سرمایه گذار برای حمایت از آنان، اعلام آمادگی کردند.

در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶، مراحل دوم و سوم جذب سرمایه انجام شد.

زمین در حال حاضر در بیش از ۳۴ شهر پاکستان، بیش از ۴ هزار نفر همکار تمام وقت و پاره وقت دارد.

این استارتاپ در حال حاضر به سطحی از اعتبار در سطح پراپتک های منطقه رسیده که چندین نمایشگاه داخلی و بین المللی برگزار کرده است.

Zameen

در سال ۲۰۲۰، بیش از ۴۰۰ هزار نفر از نمایشگاه پراپتکی زمین دیدن کردند.

تیم زمین با استراتژی بازاریابی ۳۶۰ درجه، تمام جنبه های پروژه خرید و فروش از جمله وضعیت مالکیتی زمین را بررسی می کنند تا خیال خریدار از بابت شفافیت اطلاعات در سایت و صحت آنها در هنگام معامله، آسوده باشد.

Zameen

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =