بررسی قیمت آی پد در بازار نشان می‌دهد که نسبت به ماه گذشته در مدل‌های مختلف آی پد، حداقل ۵۰۰ هزار تومان کاهش قیمت در بازار رخ داده است.

قیمت انواع آی پد در بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، نام تجاری اپل در بازار تبلت ها و تلفن همراه باارزش ترین بوده و در سایه همین نام تجاری قوی، قیمت محصولات آن نسبت به سایر نام های تجاری بسیار بالاتر است.

با این وجود در ماه های اخیر در سایه کاهش قیمت دلار، ارزش آی پدها کاهش یافته است.

در حال حاضر تبلت اپل مدل iPad (۹th Generation) ۱۰.۲-Inch Wi-Fi (۲۰۲۱) ظرفیت ۶۴ گیگابایت به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد که ارزان ترین آی پد موجود در بازار است.

همچنین تبلت اپل مدل iPad ۱۰.۲ inch ۲۰۲۰ WiFi ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم سه گیگا بایت به قیمت ۱۳ میلیون تومان بوده که این مدل نیز از محصولات ارزان قیمت این نام تجاری محسوب می شود.

تبلت اپل مدل iPad mini ۸.۳ inch ۲۰۲۱-MK۷M۳LL/A ظرفیت ۶۴ گیگابایت و ۴ گیگابایت رم به عنوان پُرفروش ترین آی پد بازار شناخته می شود که برای خرید آن باید ۱۵ میلیون تومان هزنیه کرد.

همچنین تبلت اپل مدل iPad Pro ۱۲.۹ inch ۲۰۲۱ WiFi ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایتی با قیمت ۲۹ میلیون تومان دیگر محصول پُر فروش این نام تجاری است.

در بین محصولات اپل، تبلت مدل iPad Pro ۱۲.۹ inch ۲۰۲۱ ۵G ظرفیت ۲ ترابایت و رم ۱۶ گیگابایتی به عنوان گران ترین محصول شناخته می شود که قیمت آن ۶۰ میلیون تومان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.