با اینکه طی روزهای اخیر قیمت‌ها در بازار خودرو (به نسبت ماه‌های گذشته) کاهش چند میلیون تومانی داشته، اما این بازار در واپسین روزهای پایان سال ۱۴۰۰ در وضعیت رکود قرار دارد.

قیمت انواع خودرو در بازار شب عید

به گزارش کارآفرین نیوز، طی ماه های گذشته قیمت خودرو در بازار ایران رشد صعودی داشته و همین موضوع این بازار را در وضعیت رکود قرار داده است.

برخی کارشناسان بر این عقیده اند که برگزاری دور جدید مذاکرات هسته ای در وین و نوسانات نرخ ارز طی روزهای اخیر هم به این موضوع بیش از پیش دامن زده و اکنون با اینکه نرخ برخی مدل های خودرو داخلی کاهش چند میلیون تومانی داشته اما هنوز این بازار راکد است و از میزان تقاضا کاسته شده است.

بررسی قیمت ها در بازار خودروهای صفر کیلومتر نشان داده در حال حاضر، پراید ۱۱۱ به قیمت ۱۸۵ میلیون تومان و پراید ۱۳۱ به قیمت ۱۶۲ میلیون تومان معامله می شود.

همچنین، ساینا EX مدل ۱۴۰۰ اکنون ۱۹۰ میلیون تومان و ساینا S دنده ای ۱۹۷ میلیون تومان و تیبا هاچ بک پلاس مدل ۱۴۰۰ به قیمت ۲۰۲ میلیون تومان و ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به قیمت ۲۶۲ میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شده است.

قیمت خودرو

۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز ۳۱۸ میلیون تومان و ۲۰۶ SD مدل ۱۴۰۰ به قیمت ۳۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود. ۲۰۷ دنده ای مدل ۱۴۰۰ هم ۳۵۸ میلیون تومان و ۲۰۷ اتوماتیک مدل پانوراما ۱۴۰۰ به قیمت ۵۴۴ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ SLX صفر کیلومتر نیز ۳۰۶ میلیون تومان و پژو پارس LX به قیمت ۳۲۸ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفته است. قیمت پیشنهادی برای خرید و فروش خودرو پارس اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ برابر ۴۴۲ میلیون تومان و برای دنا معمولی ۳۵۵ میلیون تومان و برای دنا پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ نیز ۴۷۰ میلیون تومان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.