بررسی قیمت پاوربانک در بازار حکایت از این دارد که تحت تاثیر افزایش تقاضا، قیمت برخی از محصولات این گروه افزایش یافته است.

قیمت انواع پاوربانک در بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، تحت تاثیر استفاده بالای مردم از تلفن های همراه، به کارگیری شارژهای همراه نیز افزایش پیدا کرده است.

روزهای انتهایی سال نیز به دلیل حضور مردم در مسافرت و نیاز به شارژرهای همراه تقاضا برای خرید این محصول افزایش پیدا کرده است.

بررسی قیمت پاور بانک حکایت از این دارد که شارژر همراه مدل SM-۷۰۴ با ظرفیت ۲۶۰۰ میلی آمپر ساعت ارزان ترین پاوربانک موجود در بازار بوده که با قیمت ۳۵ هزار تومان به فروش می رسد.

البته این پاوربانک غیر اصل بوده و خرید این محصول توسط کارشناسان توصیه نمی شود.

در سطوح قیمتی زیر ۱۰۰ هزار تومان شارژر همراه ریمکس مدل Mini White با ظرفیت ۲۶۰۰ میلی آمپر ساعت مورد توجه مردم بوده و با قیمت ۷۰ هزار تومان به فروش می رسد.

همچنین شارژر همراه شیائومی مدل Redmi با ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت به همراه کابل تبدیل microUSB در سطح قیمتی ۳۰۰ هزار تومان قرار دارد و یکی از پرفروش ترین پاوربانک های کشور محسوب می شود.

علاوه بر این شارژر همراه ای دیتا مدل P۲۰۰۰۰D با ظرفیت ۲۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت به همراه چراغ قوه دیگر پاوربانک پُر فروش کشور بوده که با ۵۴۰ هزار تومان قادر به خرید آن هستید.

شارژر همراه شیائومی مدل Redmi ظرفیت ۲۰۰۰۰ میلی آمپرساعت به همراه کابل تبدیل microUSB با قیمت ۴۷۵ هزار تومان از دیگر پاوربانک های پُر فرورش بازار است.

در سطوح بالایی قیمت، شارژر همراه مدل GP۲۰ با ظرفیت ۴۸۰۰۰ میلی آمپر ساعت قرار دارد که با قیمت ۵ میلیون تومان عرضه می شود.

همچنین شارژر همراه پاورولوجی مدل power Generator با ظرفیت ۱۴۰۴۰۰ میلی آمپر ساعت با قیمت ۱۹ میلیون تومان به فروش می رسد علاوه بر شارژ تلفن همراه قادر به شارژ انواع لپ تاپ نیز است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.