بررسی بازار طلا و سکه در هفته آخر سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد که نرخ سکه امامی در این هفته به میزان ۰.۸۷ درصد رشد داشت و قیمت طلا نیز ثابت ماند.

قیمت سکه در بازار هفته پایانی سال چگونه بود؟

به گزارش کارآفرین نیوز، قیمت سکه و طلا در بازار طی هفته جاری به دلیل تغییرات نرخ ارز و اونس طلا، صعودی بوده است.

بررسی ها نشان می دهد هر قطعه سکه امامی در روز شنبه، ۱۴ اسفندماه به قیمت ۱۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان معامله شد که نشان دهنده افزایش ۱۲۰ هزار تومانی نسبت به روز پنج شنبه قبل است.

در این روز همچنین نیم سکه با افزایش۷۰ هزار تومانی قیمت به نسبت روز پنج شنبه قبل ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و ربع سکه با افزایش ۷۰ هزار تومانی در قیمت ۴ میلیون معامله شدند.

همچنین در روز یکشنبه سکه امامی با افزایش ۱۷۰ هزار تومانی به قیمت ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۴۰ هزار تومان قیمت خوردند.

روزهای دوشنبه، اما روند بازار معکوس شد و در این روز سکه امامی کاهش ۳۰ هزار تومانی را تجربه کرد، همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱۰ هزار تومان کاهش قیمت داشت.

روزهای سه شنبه و چهارشنبه روند بازار صعودی بود و سکه امامی در طی این دو روز ۳۰۰ هزار تومان رشد قیمت داشت، همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در روز چهارشنبه در سطح قیمتی یک میلیون و ۲۲۲ هزار تومان قرار گرفت.

سرانجام در روز پنج شنبه قیمت سکه امامی۱۲ میلیون و ۳۱۸ هزار تومان، نیم سکه ۷ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۱۵ هزار تومان اعلام شد.

در مجموع نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش ۰.۸۷ درصدی قیمت سکه امامی بوده ایم و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ثابت بوده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.