بررسی قیمت انواع هدفون در بازار حکایت از این دارد که بر اساس کیفیت، قیمت‌ها متغیر بوده و از ۲۰ هزار تومان تا ۸۰ میلیون تومان در نوسان است.

قیمت هدفون در بازار؛ از ۲۰ هزار تا ۸۰ میلیون!

به گزارش کارآفرین نیوز، قیمت هدفون تحت تاثیر کیفیت و نام تجاری آن بوده است، با این وجود با ۲۰ هزار تومان می توان یک هدفون ساده خریداری کرد.

هدفون های موبایلی با سیم و غیر اصل با نام های تجاری مختلف دارای حداقل قیمت ۲۰ هزار تومان بوده است، هرچه کیفیت هدفون های با سیم افزایش پیدا کند، قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

در حال حاضر، هدفون بی سیم مدل BTH-F۹-۵ با قیمت ۲۳۰ هزار تومان یکی از محصولات پُر فروش بازار محسوب می شود، همچنین هدفون بی‌ سیم هایلو مدل T۱۵ و هندزفری بلوتوثی مدل inpods ۱۲ NEW با قیمت ۵۰۰ هزا تومان و ۱۰۰ هزار تومان از دیگر محصولات پُر فروش بازار محسوب می شود.

هدفون

در میان هدفون های با سیم، هندزفری بلوتوث مدل SP۰۱ با قیمت ۳۰ هزار تومان از محصولات پرفروش محسوب می شود، همچنین هدفون کیو کی زد مدل AK۶ نیز با قیمت ۹۰ هزار تومان، با استقبال مردم مواجه شده است.

هدفون بی سیم کینگ استار مدل KBH۷۴ و هدفون بی‌سیم مدل ۴۵۰BT با قیمت ۴۸۰ هزار تومان و ۱۳۰ هزار تومان از دیگر محصولات پرفروش بازار شناخته می شود.

در میان هدفون های با قیمت بالا، هدست سنهایزر مدل HD ۸۰۰ s anniversary edition با قیمت ۸۰ میلیون تومان گران ترین محصول موجود در بازار کشور است.

هدفون بیرداینامیک مدل XELENTO Remote با قیمت ۲۶ میلیون تومان و هدفون بی سیم بیرداینامیک مدل AMIRON WIRELESS COPPER با قیمت ۲۴ میلیون تومان دو هدفون دیگر با قیمت بالا بوده که در بازار کشور قابل خرید هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.