سقف خرید سهام سرخابی‌ها از ٣٠٠ هزار تومان به ۳ میلیون تومان افزایش پیدا کرد که این سقف تا پایان امروز است.

سقف خرید سهام سرخابی‌ها افزایش یافت

به گزارش کارآفرین نیوز، پذیره نویسی سهام سرخابی از ۱۵ اسفند ماه سال جاری آغاز گردید که در آن هر سهم استقلال و پرسپولیس به ترتیب ۲۹۱۰ و ۳۳۸۷ ریال ارزش داشته که تا به امروز در مجموع ۹ روز معاملاتی گذشته به ۸۵۸,۲۱۸,۵۵۰ سهم و در نماد معاملاتی (پرسپولیسح۱) به ۷۹۶,۵۳۰,۸۳۵ سهم در سامانه ثبت شده است.

البته تا به امروز هر فرد حقیقی قادر بوده ۳۰۰ هزار تومان از سهام این دو باشگاه را دریافت کند که به دلیل عدم فروش این میزان به ده برابر قبلی یعنی ۳ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

در ۹ روز پذیره نویسی سهام سرخابی ها دو روز بیش از سه هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال از سهام سرخابی‌ها به فروش رسید.

همچنین گزارش ها حکایت از این دارد که بیش از ۳۱۵ هزار نفر سهام پرسپولیس و ۲۸۱ هزار نفر سهام استقلال را خریداری کرده اند.

حسین قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی در این خصوص گفت:تا به امروزحدود ۸۰ درصد سهم باشگاه پرسپولیس و ۷۰ درصد سهام استقلال بفروش رفته است و سهم افزایش حقیقی از امروز به ۳ میلیون تومان افزایش پیدا می کند.

وی ادامه داد: در واقع تا امروز هر فرد حقیقی قادر به خرید ۱۰۳۵ سهم از باشگاه استقلال و ۸۸۰ سهم از باشگاه پرسپولیس بود که امروز این مقدار به ۱۰ برابر افزایش پیدا کرد.

قربان زاده در انتها گفت: با وجود اینکه ۲۰ روز از زمان پایان پذیره نویسی باقی مانده است اما در صورتی که امروز ۲۰ درصد باقی مانده سهام پرسپولیس و ۳۰ درصد باقی مانده سهم استقلال به فروش برسد، علنا پایان پذیره نویسی اعلام خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.