مدیر کل مدیریت اموال و دارایی‌های دولت از انتشار فهرست به روز شده و املاک دارای مجوز فروش دولت، توسط این اداره کل خبر داد.

فهرست جدید اموال مازاد دولت به روز شد

به گزارش کارآفرین نیوز، فاطمه دادگر در خصوص لیست اموال جدید دولت گفت: بر اساس دستور وزیر اقتصاد، اداره کل مدیریت اموال و دارایی های دولت فهرست به روز شده ای از املاک دارای مجوز فروش تهیه کرده و این فهرست در سامانه تدارکات الکترونیک دولت قرار گرفته است تا از طرق مختلف نظیر رسانه های گروهی و شبکه های مجازی اطلاع رسانی برای فروش آن انجام پذیرد.

به گفته مدیر کل مدیریت اموال و دارایی های دولت، فهرست همکارانی که مقرر است به عنوان رابط در استان ها نسبت به پاسخگویی در امر فروش همکاری نمایند، نیز به همراه مشخصات آنها تهیه شده و علاقمندان به شرکت در این مزایده ها می توانند با ارتباط با این افراد اطلاعات بیشتر در این زمینه را دریافت کنند.

دادگر تارنمای https://amvaledolati.mefa.ir را به عنوان راهکاری برای کسب اطلاعات بیشتر عنوان کرد وگفت: فهرست اموال دارای مجوز فروش دولت نیز به همراه لینک دسترسی به سامانه تدارکات الکترونیک دولت به نشانی ‏ http://eauc.setadiran.ir/eauc/subscriberDispatch.action بارگذاری شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.