مدیر عامل بانک کارآفرین با تبریک سال نو به مردم ایران، همکاران بانک و شرکت‌های تابعه، برخی برنامه‌ها و خطوط کسب و کار سال ۱۴۰۱ بانک را اعلام کرد.

پیام نوروزی دکتر بهاروندی مدیر عامل بانک کارآفرین

به گزارش کارآفرین نیوز، در پیام نوروزی دکتر احمد بهاروندی، مدیر عامل بانک کارآفرین آمده است: فرا رسیدن سال نو، بهار طبیعت و عید سعید نوروز را به تمامی هم میهنانم، به ویژه همکاران بانک کارآفرین، شرکت‌های تابعه و خانواده‌های ایشان تبریک و شادباش می گویم. امیدوارم سال ۱۴۰۱ هجری شمسی، سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و بهروزی و برکت برای همه ملت ایران باشد.

سال ۱۴۰۰، سالی سرشار از موفقیت برای خانواده بزرگ کارآفرین بود. بانک کارآفرین در سال گذشته، در حالی وارد بیست و سومین سال نقش آفرینی خود در نظام پولی کشور شد که کارنامه‌ای درخشان از شفافیت، خوشنامی، مشتری مداری و قانون مداری را در کارنامه کاری خود دارد.

اگرچه در سال۱۴۰۰ نیز همچون سال قبل از آن، شرایط ویژه اقتصادی در کشور حاکم بود و از یک‌سو اعمال و تشدید تحریم‌ها و از سوی دیگر همه گیری ادامه شیوع بیماری کووید -۱۹، عرصه را بر اقتصاد تنگ کرده بود، اما این بانک، همچنان که در گزارش ها و آمارهای متقن ارائه‌ شده است، به عنوان یکی از ارکان نظام پولی کشور، توانست همزمان هم در مسیر رونق تولید و رفع مشکلات کارآفرینان و مشاغل آسیب دیده و دستیابی به اشتغال پایدار و کاهش فشار اقتصادی بر ملت شریف ایران گام بردارد و همچنین به هدف اصلی یک بنگاه اقتصادی که حفظ و ارتقای سودآوری است، دست یابد.

بانک کارآفرین در بسیاری از شاخص‌های عملکردی مهم و تاثیرگذار، به پیشرفت‌های چشمگیری دست‌یافته است. سودآوری چند برابری نسبت به سال‌های قبل، رشد بالای حجم تسهیلات، کاهش NPL، تعیین تکلیف مطالبات مشکوک الوصول، افزایش حجم منابع، اجرای طرح‌های عملیاتی اصلاح ساختاری و ... از جمله این موفقیت‌هاست.

همچنین بهبود و ارتقای نسبت‌های عملیاتی، افزایش ظرفیت بانک در جذب منابع، اعطای تسهیلات و افزایش سهم بانک از بازار و.... از جمله دیگر موفقیت‌های بانک است که همه حاکی از آن است که مسیر انتخاب‌شده، مسیر درستی است که باید با برنامه‌ریزی و سیاست گذاری های به‌روز، پرتوان و پُر قدرت این مسیر را ادامه داد.

بانک کارآفرین، همچنین حمایت از بخش تولید، کارآفرینی بنگاه‌های اقتصادی فعال در بخش تولید را به‌ عنوان اهداف مهم برگزیده و در این راستا نیز اقدامات مهمی انجام داده است. افزایش تعامل با مشتریان ارزنده بانکداری شرکتی و تجاری و جذب مشتریان جدید در این حوزه و نیز ارتقا و بهبود مزیت رقابتی و افزایش سهم درصد بانک در حوزه اعتباری، ازجمله بخش‌هایی است که در اولویت‌های کاری بانک کارآفرین در سال جاری بوده و کماکان در سال آتی نیز موردتوجه ویژه خواهد بود.

نکته‌ای دیگری که لازم است در اینجا به آن اشاره‌کنم، مشی بانک کارآفرین در احترام به‌تمامی مشتریان معزز و ارزشمند خود است. بانک کارآفرین از ابتدای تاسیس تاکنون در زمره مشتری مدارترین بانک های کشور بوده است.

مشتریان ارزشمند و وفاداری در بانک کارآفرین وجود دارند که به واسطه حُسن خلق و ارائه خدمات با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان، حاضر نشده اند بانک دیگری را جایگزین این بانک کنند. از تمامی همکاران در تمامی رده های سازمانی در صف و ستاد انتظارم دارم همچون گذشته مشتری مداری را سرلوحه امور خود قرار دهند تا با تلاش و همت جمعی تمامی کارکنان بانک، مشتری مداری بیش از گذشته در این بانک تحقق پیدا کند.

بانک کارآفرین علاوه بر توجه ویژه به سودآوری و کسب موفقیت در این زمینه که هدف اصلی هر بنگاه اقتصادی است توجه ویژه‌ای نیز به بحث عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود نیز دارد. ایفای وظیفه خدمت به مردم در کنار سودآوری نگاه ویژه بانک کارآفرین به مسائل و رویدادهای اجتماعی است که این مسئولیت هیچ‌گاه مورد غفلت قرار نگرفته است.

بانک کارآفرین

بر اساس این رویکرد بانک کارآفرین با طراحی خطوط کسب‌ و کار خود در سال ۱۴۰۱ تلاش می‌کند مسیر روشن گذشته را همچنان پُرقوت ادامه دهد. حمایت از بخش های سلامت کشور دغدغه جدی بانک کارآفرین است و برنامه‌ریزی‌های به‌ گونه‌ای است که به یاری خداوند بانک کارآفرین بانک معین بخش غذا و کالاهای اساسی در سال آتـی خواهد بود تا در جهت رونق و توسعه این بخش‌ها گام‌های بسیار بلندی بردارد و رفاه حال هم‌وطنان عزیز را حتی‌الامکان فراهم نماید.

جای بسی خوشحالی است که بخشی از سهامداران و مشتریان ما از تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان جدی حوزه سلامت و غذا و کالاهای اساسی هستند. لذا با توجه به سیاست گذاری های انجام‌ شده و طراحی خطوط کسب‌ و کار بانک در سال ۱۴۰۱ سهامداران و مشتریان بانک نیز بیش از گذشته منتفع خواهند شد و به رشد و توسعه اقتصادی کشور نیز کمک شایانی خواهد شد.

در سال جدید از تمامی همکاران شایسته و عزیز در صف و ستاد درخواست می کنم برنامه ها، پیشنهادها و دیدگاه های خود را در جهت بهبود عملکرد کلی بانک ارائه دهند. بی تردید با تکیه‌ بر دانش، حرفه ای گرایی، تخصص و مسئولیت‌پذیری یکایک همکاران فرهیخته اهداف و برنامه های طراحی شده بانک محقق خواهند شد. همت و اندیشه والای شما عزیزان و وفاق و همدلی شما در پیشبرد اهداف توسعه ای بانک موجب رشد و اعتلای بیشتر این بانک نامآور در صنعت بانکداری کشور خواهد شد.

در پایان در طلیعه سال جدید یک‌بار دیگر فرارسیدن سال جدید را به خانواده بزرگ کارآفرین اعم از سهامداران، مشتریان، مدیران و کارکنان تبریک عرض می کنم و با یکدیگر پیمان می بندیم که علیرغم تمامی مشکلات و فراز و فرودهای موجود، در هر جایگاهی که هستیم، در جهت رشد و اعتلای بانک کارآفرین و توسعه اقتصادی کشور گام های بلند و استواری برداریم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.