معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، گفت: این صندوق بر اساس وظایف خود از شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در بازارهای صادراتی و عرضه محصولات و خدمات دانش‌بنیان حمایت می‌کند.

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از بازار صادراتی دانش‌بنیان‌ها

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل سیتنا، سیاوش ملکی‌فر ادامه داد: پیش از این با حمایت صندوق نوآوری شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بازسازی سوریه در سال ۱۳۹۸ حضور یافتند و استقبال گسترده از این نمایشگاه، منجر به همکاری میان شرکت‌های دانش‌بنیان با شرکت‌های سوری و شناخت بیشتر از بازار سوریه شد. علاوه بر این اعزام هیأت تجاری و افتتاح نمایشگاه دائمی و پایگاه صادراتی ایران در سوریه بستر مناسب‌تر فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در سوریه را ایجاد خواهد کرد.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، سوریه را بازار بالقوه محصولات تولیدی و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی عنوان کرد و گفت: هدف صندوق نوآوری کمک به شرکت‌ها و بالفعل کردن این ظرفیت‌ها است. در ادامه فرآیند حمایت از شرکت‌ها برای ورود به این بازار، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های ساختمان، انرژی، سرمایشی و گرمایشی و ماشین‌آلات صنعتی در نمایشگاه بین‌المللی ۱*۴ سوریه از تاریخ ۳ لغایت ۷ خرداد ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر دمشق برپا می‌شود.

بر این اساس، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های ساختمان، انرژی، سرمایشی و گرمایشی و ماشین‌آلات صنعتی در نمایشگاه بین‌المللی ۱*۴ سوریه از تاریخ ۳ لغایت ۷ خرداد ماه سال جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر دمشق برپا می‌شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان علاقمند به حضور در پاویون ایران در نمایشگاه بین‌المللی ۱*۴ سوریه می‌توانند تا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی به شماره ۵-۸۸۵۴۰۲۵۲ تماس حاصل کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =