معاون اجرایی پلیس فتا انتظامی کشور از انهدام باند بزرگ قمار و شرط‌بندی آنلاین با گردش مالی بیش از ۱۱۰۰ میلیارد تومان در استان مازندران خبر داد.

باند بزرگ ۱۱۰۰ میلیارد تومانی قمار منهدم شد

به گزارش کارآفرین نیوز، سرهنگ "حسین ابراهیمی" معاون اجرایی پلیس فتا انتظامی کشور با اعلام این خبر، گفت: ۳۳ عضو این باند قمار آنلاین و ۸ نفر متهم اصلی شناسایی و با مجوز قضایی احضار یا دستگیر شدند.

معاون اجرایی پلیس فتا انتظامی کشور با اشاره به مسدود شدن ۱۵۰ قطعه کارت بانکی اجاره‌ای که توسط متهمان در چرخه پولشویی این فرایند مجرمانه قرار گرفته بود، افزود: در بررسی ها، مشخص شد همه اعضای دستگیر شده به صورت یک باند سازمان یافته و شبکه‌ای اقدام به تهیه کارت بانکی کرده و با ایجاد صفحات متعدد در شبکه اجتماعی اینستاگرام با تبلیغات کاذب و فریب کاربران و به خصوص جوانان اقدام به فعالیت در خصوص قمار به صورت آنلاین می‌کردند.

وی وب‌گاه پلیس فتا به آدرس www. cyberpolice.ir را به عنوان مرجعی کامل از اخبار، اطلاعات و آموزش‌های سایبری نام برد و گفت: سامانه پاسخگویی فوریت‌های سایبری و شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ نیز برای رسیدگی هر چه سریع‌تر به موارد مجرمانه در اختیار عموم مردم است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =