ایلان ماسک به دنبال راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی بدون سانسور بوده و با نظرسنجی از کاربران توییتر خود در حال بررسی این موضوع است.

ایلان ماسک به دنبال شبکه اجتماعی بدون سانسور

به گزارش کارآفرین نیوز، مدیرعامل تسلا و اسپس اکس، در روزهای اخیر اقدام به برگزاری نظر سنجی در صفحه توییتر خوده کرده است تا استقبال مردم به شبکه اجتماعی بدون سانسور را ارزیابی نماید.

به گفته ثروتمندترین مرد جهان، او به دنبال یک رسانه اجتماعی با آزادی بیان و بدون هیچ گونه سانسوری است، این تصمیم ایلان ملاسک، به دلیل سیاست های شبکه های اجتماعی مختلفی نظیر توییتر اتخاذ شده است.

وی اعتقاد دارد توییتر اصول آزادی بیان و دموکراسی را رعایت نکرده است. نکته جالب در خصوص نظرسنجی ایلان ماسک این بوده که حدود ۷۰ درصد از ۲ میلیون فرد شرکت کننده در این نظر سنجی، اعتقاد داشته اند، توییتر آزادی بیان را نقض کرده است.

شبکه اجتماعی بدون سانسور ایلان ماسک

پس از این نظر سنجی، ایلان در یک توییتر از کاربران خود در خواست کرد، به سوالی مبنی بر ایجاد یک شبکه اجتماعی بدون سانسور پاسخ دهند.

باید منتظر ماند و دید آیا فرد همه فن حریف جهان، شبکه اجتماعی مدنظر خود را چگونه تاسیس خواهد کرد؟ آیا پلتفرم او نیز مانند دیگر شبکه های اجتماعی تحت سلطه ایالات متحده و تحت نظر غرب خواهد بود؟

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =