معاون مدیرعامل در امور بانکی بانک کارآفرین اظهار داشت: بانک کارآفرین در ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی یکی از بهترین‌های شبکه بانکی کشور است و به نحوی عمل کرده که رضایت حداکثری مشتریان ارزی و ریالی را در پی داشته است.

طراحی ارائه خدمات ویژه به مشتریان بانک کارآفرین

به گزارش کارآفرین نیوز، سهراب صادقی ضمن اشاره به اختصاص بخشی از پرتفوی بانک به بخش سلامت، گفت: با سیاست گذاری جدید بانک باید در بخش سلامت، غذا و کالاهای اساسی بسیار فعال‌تر از گذشته عمل کنیم.

معاون مدیرعامل در امور بانکی بانک کارآفرین یکی از اصلی ترین مشریان بانک کارآفرین را شرکت های دارویی عنوان کرد و گفت: به دلیل تحریم‌های اعمال‌شده علیه صنعت بانکداری کشور این مشتریان ترجیح دادند با بانک‌هایی با سایز کوچک‌تر و چابک‌تر کار کنند و خوشبختانه بانک کارآفرین در خصوص ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی یکی از بهترین‌های شبکه بانکی کشور است و به نحوی عمل کرده که رضایت حداکثری مشتریان ارزی و ریالی را در پی داشته است.

وی در ادامه گفت: البته قبل از تحریم‌های گسترده بیشتر تبادلات ارزی مشتریان و شرکت‌ها در زمینه دارو با کشورهای اروپایی بود که در صورت رفع تحریم‌ها مطمئناً مجدداً تقاضا برای تهیه دارو از کشورهایی همچون هند و چین به سمت اروپا متمرکز خواهد شد که باید آمادگی این مسئله را داشته باشیم.

سهراب صادقی

به گفته صادقی، مدیریت‌های بانکداری شرکتی، تجاری- شخصی و سرمایه‌گذاری باید آمادگی‌های لازم را داشته باشند تا با چابکی زیاد خدمات مالی تخصصی‌شده را به مشتریان بزرگ خود ارائه دهند.

وی ادامه داد: باید مشتریان خود را به‌ دقت بررسی و طبقه‌بندی کنیم و درخواست‌ها و انتظارات آنان را از بانک رصد کنیم و محصولات و خدمات جدید را متناسب با نیازهای آنان طراحی کرده و در اختیار آنان قرار دهیم.

معاون مدیرعامل در امور بانکی بانک کارآفرین، بازاریابی و تعامل گسترده و دوسویه با مشتریان را حائز اهمیت بسیار دانست و اظهار داشت: باید محصولات متنوعی را به آنان معرفی کنیم تا مشتریان بتوانند از میان محصولات و خدمات ما انتخاب کنند.

صادقی در ادامه اعتبارسنجی دقیق مشتریان توسط شعب بانک ها یکی از اصلی ترین ضروریات بانک عنوان کرد و گفت: عدم توجه به این مسئله بانک را با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌کند. بنابراین شعب باید با رعایت بهداشت اعتباری و اعتبار سنجی دقیق مشتریان کمک کنند تا بانک در تحقق اهداف و برنامه‌هایش با مشکلات کمتری روبرو شود.

معاون مدیرعامل در امور بانکی بانک کارآفرین در بخش دیگری از صحبت های خود به‌ضرورت تشریک‌مساعی تمامی ارکان بانک برای تحقق برنامه‌ها تأکید کرد و یادآور شد: تمامی همکاران ستادی و شعب به نام بانک کارآفرین شناخته می‌شویم و همه ما اطمینان داریم که بانک قائم به شخص نیست و تلاش همه همکاران بانکی موفق و سودآور را رقم خواهد زد.

صادقی در انتها افزود: تمامی مدیریت‌ها، یکایک همکاران صف و ستاد به‌ صورت جمعی، هماهنگ و منسجم باید تلاش کنند تا با تبیین سیاست‌های جدید کسب‌وکار بانک توسط مدیرعامل محترم برنامه‌ها بانکی سرآمد و درخور نام بلند بانک کارآفرین داشته باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =