کور ساینتیفیک (Core Scientific) که به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های استخراج بیت کوین در آمریکا شناخته می‌شود در سال ۲۰۲۱ میلادی از استخراج بیت کوین ۵۳۳.۵ میلیون دلار درآمد کسب کرد.

درآمد ۵۳۳ میلیون دلاری بزرگترین شرکت‌ استخراج بیت‌کوین ایالات متحده

به گزارش کارآفرین نیوز، شرکت های فراوانی در زمینه استخراج بیت کوین در جهان مشغول به فعالیت هستند که عمده این شرکت ها در آمریکا حضور دارند.

در روز های اخیر شرکت Core Scientific به عنوان بزرگترین شرکت استخراج بیت کوین ایالات متحده، گزارش صورت های مالی مربوط به سال ۲۰۲۱ میلادی خود را منتشر کرد.

براساس گزارش شرکت کور ساینتیفیک درآمد استخراج بیت کوین این شرکت ۸۰۳ درصد رشد داشته است و سود ناخالص شرکت نیز ۲ هزار ۴۴۳ درصد افزایش داشته و به ۲۳۸.۹ میلیون دلار رسیده است.

جالب اینجاست که Core Scientific در سال ۲۰۲۰ میلیادی ۱۲.۲ میلیون دلار ضرر خالص داشته است که این رقم در سال ۲۰۲۱ میلادی به سود خالص ۷۹.۳ میلیون دلاری تبدیل شده است.

بیت کوین

رشد هش ریت، فروش تجهیزات ماینینگ، سود میزبانی و درآمد استخراج دارایی‌های دیجیتال به عنوان دلایل کلیدی بهبود عملکرد این شرکت عنوان شده است.

مایک لویت، مدیر عامل کور ساینتیفیک، نرخ هش ماینینگ بیت کوین شرکت را در سال ۲۰۲۰ میلای کمتر از ۳.۰ EH/s عنوان کرد که در سال ۲۰۲۱ میلادی به ۱۳.۵ EH/s افزایش یافته است، این امر سبب شده که این شرکت در یک سال میلادی ۵ هزار و ۷۰۰ بیت کوین استخراج نماید.

همچنین کور ساینتیفیک قصد دارد نرخ هش ماینینگ بیت کوین خود را به ۱۵.۹ EH/s افزایش دهد.

 بزرگترین شرکت‌ استخراج بیت کوین

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =