رئیس جمهور بر حمایت و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و گفت: در رابطه با فعالیت‌های دانش‌بنیان و فناورانه نباید به اقدامات شکلی و بی‌کیفیت بسنده شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان نیازمند اقدامات فاخر و ارزشمند

به گزارش کارآفرین نیوز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه امروز هیات دولت با اشاره به حمایت از شرکت های دانش بنیان، اظهار داشت: در این زمینه لازم است معاونت علمی و همه وزراء با دستور کار مشخص و با هماهنگی بین همه بخش‌های درون سازمانی و برون سازمانی از جمله جهاد دانشگاهی اقدامات فاخر و ارزشمندی را آغاز کنند.

رئیسی در بخش دیگری از صبحت های خود به موضوع بر خورد با تخلفات اشاره کرد و گفت: وقتی دولت ضابطه و مقرراتی تعیین و به مجریان ابلاغ می‌کند همه دستگاه‌ها موظف هستند از آن تبعیت کنند و از وظایف اصلی و جدی همه مسئولین این است که اجازه ندهند از قانون و مقررات تخلف صورت پذیرد ضمن آنکه برخورد و برکناری کسانی که برخلاف این ضوابط عمل می‌کنند، مطالبه عمومی است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در ادامه تامین کالاهای اساسی یکی از موضوعات مهم دانست و تصریح کرد: دولت در ماه‌های گذشته اقدامات مناسبی در این زمینه انجام داده و کمبودهای موجود را برطرف کرده، اما لازم است با تسهیل شرایط و مقررات همچنان برای تهیه اقلام مورد نیاز کشور اقدام شود و در این راستا همه دستگاه‌ها با جدیت موضوع را پیگیری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =