پلتفرم اوپن‌سی به عنوان بزرگترین بازار توکن‌های غیر مثلثی، از ماه آوریل با بلاک چین سولانا ادغام خواهد شد.

ادغام اوپن‌سی با سولانا

به گزارش کارآفرین نیوز، بزرگترین بازار NFT از مدت های پیش در حال برنامه ریزی برای ادغام با بلاک چین سولانا بود و طی روزهای آینده این عمل صورت خواهد گرفت.

OpenSea هم اکنون از بلاک چین اتریوم، پالیگان و کلایتن پشتیبانی می کند و طی هفته های اخیر یک ویدیو ۱۶ ثانیه ای در توییتر خود با نام «بهترین راز وب ۳.۰» منتشر کرد، این ویدیو با استقبال کاربران مواجه شد و در طی ۱۸ ساعت بیش از ۶۱۵ هزار بار مشاهده شد، علاوه بر این حدود ۹ هزار کاربر آن را باز توییت کردند و این ویدیو ۲۲ هزار لایک نیز به دست آورد.

در اولین ماه سال جدید میلادی، OpenSea با یک چالش در فضای NFT مواجه شد، درواقع از آنجایی این پلتفرم در این حوزه دارای انحصار بود، ظهور یک airdropping سبب تکاپو مدیران بزرگترین بازار توکن های غیر مثلثی شد.

داده های موجود در Dune Analytics بیانگر این نکته است که LooksRare به عنوان چالش پلتفرم اوپن‌سی در دهمین روز سال جدید ملادی حدود ۵۶ هزار کاربر را ثبت کرد و موجب تسهیل ۲۱.۳ میلیارد دلار حجم معامله شد.

این در حالی است که بزرگترین بازار NFT از زمان عرضه رقیب خود، ۸۸۴ هزار کاربر جدید را ثبت کرد، با این وجود حجم معاملات آن ۱۲ میلیارد دلار بود.

آنچه مشخص است LooksRare با در اختیار داشتن ۵۲ درصد از حجم معاملات بازار، در حال نبرد با OpenSea است و باید منتظر ماند و دید، ادغام این پلتفرم با بلاک چین سولانا، چه تاثیری بر حجم معاملات آنها خواهد داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =