بانک کارآفرین در سال گذشته، ۵۸۶ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج معادل ۴۷۱ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرد.

پرداخت ۴۷۱ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در بانک کارآفرین

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در سال ۱۴۰۰ این بانک ۵۸۶ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کرد، این درحالی است که تا پایان بهمن ماه ۵۲۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده بود.

از سوی دیگر، کلیه افرادی که تاکنون متقضای تسهیلات ازدواج از بانک کارآفرین بوده اند، جهت اخذ تسهیلات به شعب مربوطه معرفی شده اند و تعداد ۳۵ فرد متقاضی در حال طی کردن مراحل جهت اخذ تسهیلات هستند.

فرآیند دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک کارآفرین به این صورت بوده که هر یک از زوجین باید به صورت جداگانه در سامانه تسهیلات وام ازدواج بانک مرکزی، ثبت نام و اقدام به اخذ کد رهگیری نمایند.

پس از این مرحله، سرپرسیت بانکی که در سامانه از سوی متقاضی انتخاب شده است، شعبه پرداخت کننده تسهیلات را مشخص و پیامکی مبنی بر شروع دریافت تسهیلات، برای متقاضی ارسال می شود.

در پایان، متقاضی با مراجعه به شعبه، ارائه مدرک مورد نیاز پرونده، وام ازدواج خود را دریافت می کند، البته مدت زمان این فرآیند نباید بیش از یک ماه به طول انجامد، با افزایش بازه زمانی به بیش از یک ماه، متقاضی باید مجددا ثبت نام کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =