قیمت پیشنهادی برای خرید واحد مسکونی ۱۸۵ متری ۳ خوابه دو سال ساخت در آجودانیه برابر ۱۵ میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان است.

قیمت‌های جدید خرید خانه در پایتخت

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی قیمت ها در بازار مسکن نشان می دهد، در حال حاضر برای خرید واحد مسکونی در مناطق مختلف شهر تهران نیاز به پرداخت هزینه ای بیش از ۶۰۰ میلیون تومان است.

به منظور اطلاع از نرخ های پیشنهادی خرید و فروش مسکن در پایتخت، سری به سایت های آنلاین املاک زدیم و در ادامه جزئیات برخی آگهی ها را ذکر خواهیم کرد.

بررسی ها نشان داده، اکنون برای خرید واحد مسکونی ۱۸۵ متری ۳ خوابه دو سال ساخت در آجودانیه نیاز به پرداخت ۱۵ میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان است و برای خرید واحد ۱۸۰ متری دو خوابه یک سال ساخت در شهرک محلاتی نیاز به پرداخت ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

همچنین، قیمت پیشنهادی برای فروش واحد ۱۷۰ متری ۳ خوابه ۱۴ سال ساخت در پاسداران برابر ۱۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان بوده و نرخ پیشنهادی برای واحد ۱۹۰ متری ۳ خوابه ۱۰ سال ساخت در تهرانپارس غربی معادل ۸ میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان است.

در فرمانیه نیز، واحد ۱۱۰ متری دو خوابه ۱۰ سال ساخت با قیمت ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فروش می رسد و نرخ فروش واحد ۲۲۰ متری ۴ خوابه ۲۰ سال ساخت در مرزداران برابر ۸ میلیارد تومان است.

قیمت مسکن

قیمت پیشنهادی خرید واحد ۱۱۸ متری ۳ خوابه ۱۱ سال ساخت در شهرک غرب نیز ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده و خرید واحد ۱۱۳ متری دو خوابه ۱۱ سال ساخت در نیاوران ۶ میلیارد تومان هزینه می برد.

واحد ۱۰۱ متری دو خوابه ۹ سال ساخت در ستارخان هم با قیمت ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و واحد ۷۲ متری دو خوابه ۱۵ سال ساخت در پونک با قیمت دو میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

قیمت پیشنهادی برای خرید و فروش واحد ۵۰ متری یک خوابه ۵ سال ساخت در زرکش برابر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و برای واحد ۴۷ متری یک خوابه ۱۷ سال ساخت در پرستار یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان است.

واحد ۵۵ متری دو خوابه ۱۳ سال ساخت در جیحون نیز با قیمت یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان و واحد ۴۵ متری یک خوابه ۳ سال ساخت در جی با قیمت یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و واحد ۴۵ متری یک خوابه ۱۴ سال ساخت در شهرک ولیعصر با قیمت ۶۹۵ میلیون تومان و واحد ۷۸ متری دو خوابه ۷ سال ساخت در عبدل آباد نیز با قیمت ۶۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =