نسل خاموش سرمایه‌داران به عنوان یک نسل سرکش و بی‌اعتماد به نظام‌های اقتصادی شناخته می‌شود و واران بافت از مشهورترین افراد این نسل است.

نسل خاموش سرمایه‌داران جهان

به گزارش کارآفرین نیوز، در هر نسل فقط تعداد معدودی از مردم وجود دارند که متمایز شده و در میان هم نسلان خود به موفقیت چشمگیر می رسند.

اخیرا مجله فوربس، لیستی از ثروتمندان جهان منتتشر کرد که در آن افرادی مختلفی حضور داشتند، نکته جالب در این لیست به تفاوت سنی افراد مربوط می شود، در این لیست از متولد سال ۱۹۲۵ میلادی تا ۱۹۹۵ میلادی افرادی حضور دارند، به عبارتی می توان گفت فاصله سنی ۷۰ ساله میان ثروتمندان جهان وجود دارد.

در سلسله گزارشات «چهره در حال تغییر میلیاردرها» نسل های مختلف سرمایه داران را با یکدیگر مقایسه می شود، در واقع به بررسی حوزه های کاری، تعداد بانوان و محل زندگی این افراد موفق خواهیم پرداخت.

علاوه بر این، تعداد فرزندان هر کدام از این نسل ها، میزان دارایی، تعداد افراد خودساخته و ... نیز معرفی خواهند شد.

نسل خاموش سرمایه داران

نسل خاموش سرمایه داران متولد سال ۱۹۲۵ تا ۱۹۴۵ میلادی هستند و به دلیل رکود اقتصادی بزرگ آن زمان، این نسل نسبت به نظام اقتصادی سرکش و بی اعتماد بودند.

با وجود سختی آن دوران، اما برخی از این افراد پیشرفت های خیره کننده ای داشتند و در این میان واران بافت مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت "برکشایر هاتاوی" توانست پله های ترقی را طی کند و در حال حاضر با بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار ثروت، پنجمین فرد ثروتمند جهان است.

"روپرت مرداک"، ناشر روزنامه و کارآفرین رسانه ای و موسس News Corp از دیگر افراد مشهور این نسل بوده که در حال حاضر بیش از ۲۳ میلیارد دلار ثروت دارد.

بررسی حوزه های فعالیت نسل خاموش حکایت از این دارد که این نسل در میان نسل های مختلف بیشترین سرمایه گذاری را در حوزه فایننس یا همان امورمالی و سرمایه گذاری داشته اند.

نسل خاموش ثروتمندان

در واقع ۱۵.۵ درصد از افراد این نسل در حوزه فایننس مشغول به فعالیت هستند، ۱۲.۴ درصد در حوزه مد و خُرده فروشی و ۹.۸ درصد ردر حوزه املاک و مسکن سرمایه گذاری کرده اند.

در این نسل کمترین سرمایه گذاری به رسانه و سرگرمی با ۴.۱ درصد و انرژی با ۳.۹ درصد اختصاص داده شده است.

همچنین ۹ درصد از افراد این نسل در حوزه غذا و نوشیدنی، ۹ درصد در حوزه تولید، ۸.۹ درصد در حوزه های چندگانه، ۶.۸ درصد در حوزه مراقبت های بهداشتی و ۵.۷ درصد در حوزه فناوری مشغول به فعالیت هستند.

دارایی خالص نسل خاموش ۵.۵۶ میلیارد دلار بوده و محل سکونت محبوب این نسل، نیویورک است، بررسی میانگین تعداد فرزندان نسل خاموش حکایت از این دارد که آنها دارای فرزندان بیشتری در میان سایر نسل ها هستند و با میانیگن ۳.۴ در صدر قرار دارند.

۹.۶ درصد از افراد این نسل مربوط به بانوان بوده که در مقایسه با سایر نسل های کمترین محسوب می شود، همچنین ۶۵.۷ درصد از افراد این نسل، افراد خودساخته بوده که بدون هیچ گونه پشتوانه ای به چنین جایگاهی رسیده اند، این عدد نیز در مقایسه با سایر نسل ها کمترین عدد است.

۳۸.۲ درصد از افراد این نسل شهروندان ایالات متحده بوده و ۶۱.۹ درصد از افراد نیز در خارج از آمریکا سکونت دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =