بررسی قیمت سیم کارت‌هایی که در برخی سایت‌های فروش گذاشته شده‌اند، حکایت از این دارد که گران‌ترین سیم‌کارت موجود در بازار بسته به نوع اپراتور از ۹۲۲ میلیون تا حدود دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

گران‌ترین سیم‌کارت‌های بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، خرید سیم کارت های رند، برای برخی از مشاغل و افراد دارای اهمیت است و به همین دلیل قیمت این سیم کارت ها بسیار گران تر از سیم کارت های غیر رند است.

بررسی سیم کارت های رند همراه اول حکایت از این دارد که سیمکارت با پیش شماره ۰۹۱۲ در میان سایر پیش شمراه ها گرانترین محسوب می شود. درواقع گران ترین سیم کارت رند همراه اول، ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

در میان سیم کارت های رند اپراتور ایرانسل، سیمکارت با پیش شماره ۰۹۳۵ و ۰۹۰۱ بیشترین قیمت را در میان سیم کارت ها داشته به گونه ای که برای خرید آن باید یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه کرد.

سیم کارت با پیش شماره ۰۹۲۲ رایتل نیز در میان پیش شماره های این اپراتور با ارزش ترین محسوب می شود و در حال حاضر گرانترین سیم کارت این اپراتور با قیمت ۹۲۲ میلیون تومان به فروش می رسد.

البته این سیم کارت ها به صورت رسمی در فروشگاه اپراتورها موجود نبوده و در سطح شهر به فروش می رسد.

بررسی سیم کارت های موجود در فروشگاه های آنلاین سه اپراتور کشور حکایت از این دارد که در حال حاضر گرانترین سیم کارت همراه اول با ۱۸۰ گیگابایت اینترنت و بسته ۶ ماه مکالمه به قیمت یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه می شود و تمامی پیش شماره های همراه به غیر از ۰۹۱۲ و ۰۹۱۹ را شامل می شود.

در خصوص سیم کارت های اعتباری این اپراتور نیز، سیم کارت با اینترنت یک ماه ۳۰ گیگ و بسته یک ماه مکالمه به قیمت ۴۰۰ هزار تومان به عنوان گرانترین خطوط همراه اول شناخته می شوند.

سیم کارت حرفه ای زرین ایرانسل با ۲۰ گیگ اینترنت ۶ ماه و ۳۰۰ گیگ اینترنت هدیه یک ساله در سطح قیمتی ۲ میلیون تومان قرار دارد و به عنوان گرانترین سیم کارت موجود در تارنمای این شرکت شناخته می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =