در حال حاضر، مبلغ پیشنهادی برای رهن خانه ۵۷۰ متری ۹ سال ساخت ۴ خوابه در زعفرانیه برابر ۷ میلیارد تومان است.

قیمت جدید رهن و اجاره خانه‌های میلیاردی پایتخت

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی قیمت ها در بازار رهن و اجاره مسکن در مناطق بالای شهر تهران نشان می دهد که نرخ ها در این بخش چندین برابر مناطق پایین شهر بوده و در حال حاضر برای اجاره خانه های لوکس قیمت های میلیاردی پیشنهاد می شود.

طبق قیمت های پیشنهادی که برای اجاره این واحدهای مسکونی در سایت های آنلاین آمده، اکنون هزینه رهن خانه ۵۷۰ متری ۹ سال ساخت ۴ خوابه در زعفرانیه برابر ۷ میلیارد تومان است و برای رهن خانه ۲۶۰ متری یک سال ساخت ۴ خوابه در اقدسیه ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه در نظر گرفته شده است.

همچنین، مبلغ پیشنهادی برای رهن خانه ۲۸۶ متری ۲ سال ساخت ۴ خوابه در نیاوران برابر ۶ میلیارد تومان بوده و برای خانه ۲۸۰ متری ۶ سال ساخت ۴ خوابه در دروس علاوه بر ودیعه ۴ میلیارد تومانی ۱۰ میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده و برای خانه ۳۸۰ متری ۶ سال ساخت ۴ خوابه در محمودیه علاوه بر ۴ میلیارد تومان ودیعه ۴۰ میلیون تومان اجاره ماهانه پیشنهاد شده است.

برای رهن خانه ۲۲۲ متری ۴ سال ساخت ۳ خوابه در الهیه نیز ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان ودیعه و برای خانه ۲۰۰ متری ۶ سال ساخت ۳ خوابه در سعادت آباد ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه و برای واحد ۲۰۰ متری ۵ سال ساخت ۳ خوابه در ازگل علاوه بر ۲ میلیارد تومان ودیعه، ۱۸ میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.

رهن و اجاره مسکن

رهن واحد ۱۲۵ متری ۱۰ سال ساخت ۲ خوابه در شهرک غرب نیز یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه می برد و برای رهن واحد ۱۸۰ متری ۱۵ سال ساخت ۳ خوابه در ونک یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ودیعه نیاز است.

هزینه رهن واحد ۲۱۵ متری ۲۰ سال ساخت ۳ خوابه در تهرانپارس غربی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده و برای واحد ۱۳۰ متری ۱۰ سال ساخت ۳ خوابه در ظفر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه و برای خانه ۱۶۰ متری یک سال ساخت ۳ خوابه در فرمانیه علاوه بر یک میلیارد تومان ودیعه، ۲۸ میلیون تومان اجاره ماهانه و برای خانه ۲۶۰ متری ۶ سال ساخت ۳ خوابه در ولنجک نیز یک میلیارد تومان ودیعه و ۱۰۰ میلیون تومان اجاره ماهانه پیشنهاد شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =