کوین اولری، تاجر و سیاست‌مدار کانادایی در آخرین اظهار نظر خود پیش‌بینی کرده که تریلیون‌ها دلار سرمایه به سمت بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتالی سرازیر خواهد شد.

پیش‌بینی هجوم تریلیون‌ها دلار سرمایه به‌ ارزهای دیجیتال

به گزارش کارآفرین نیوز، در روزهای اخیر کنفرانسی تحت عنوان «بیت کوین ۲۰۲۲» برگزار شد و در این کنفرانس افراد مختلفی نظرات خود در خصوص ارزهای دیجیتالی را مطرح کردند.

کوین اوری که یکی از برجسته ترین تجار کانادایی محسوب می شود، در این همایش گفت، استخراج بیت کوین جهان را نجات خواهد داد.

وی در ادامه گفت: تجربه من نشان می دهد که سرمایه های عظیمی منتظر قانون گذاری در حوزه رمزارز بوده و با قانونی شدن این فرآیند در کشورهای مختلف باید منتظر افزایش سرمایه گذاری در این حوزه باشیم.

به عقیده اولری در ۱۰ سال آینده کریپتو، بلاک چین و بیت کوین به دوازدهمین بخش S&P تبدیل خواهد شد.

اولری در بخش دیگری از صحبت های خود در خصوص استخراج بیت کوین و ضرر به محیط زیست نیز، گفت: من با این نظر مخالف هستم و استخراج بیت کوین را برای زمین مفید می دانم.

در واقع به دلیل اینکه نسل بعدی ماینرهای بیت کوین از انرژی های برق آبی، باد و خورشید بهره می برند، لذا این استخراج ها سبب توسعه انرژی های تجدید پذیر می شود.

وی ادامه داد: تحرک برای تولید بیت کوین به قدری ارزش اقتصادی دارد که سبب می شود نسل بعدی ماشین ها و توربین ها با استخراج بیت کوین توسعه یابند، این در حالی است که در صد سال گذشته در ایالات متحده، ۹۰ درصد سد ها به دنبال برق آبی شدن بودند اما این توربین ها نصب شد و حالا افراد علاقه مند به ماینر نظیر من، این توربین ها را به دلیل فراهم شدن شرایط اقتصادی خوب، نصب خواهیم کرد.

در بخش دیگری از این همایش، جف راس، بنیانگذار و مدیر عامل Vailshire Capital Management ارزش بیت کوین را بسیار بالا عنوان کرد و گفت: تمامی مخاطبان باید این آمادگی را داشته باشند، چرا که ارزش بیت کوین به زودی به بی نهایت نزدیک خواهد شد.

جف راس، افزایش نرخ بهره برنامه ریزی شده توسط فدرال رزور را دلیلی برای کاهش قیمت سهام در آینده عنوان کرد و گفت: این امر سبب رشد قیمت بیت کوین خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =