ایلان ماسک به عنوان بزرگترین سهام دارد توییتر قصدی برای حضور در هیات مدیره این شرکت ندارد، اما به دنبال امکان پرداخت دوج کوین در سرویس توییتر بلو و حذف تبلیغات آن است.

تبلیغات توئیتر بلو حذف می‌شود

به گزارش کارآفرین نیوز، ایلان ماسک، به عنوان بزرگترین سهام دار توییتر در آخرین اظهار نظر خود گفت: علاوه بر کاهش قیمت و حذف تبلیغات در این سرویس، امکان پرداخت هزینه با دوج کوین فراهم خواهد شد.

ماسک به دنبال این است که با پرداخت حدود سه میلیارد دلار، سرویس پریمیوم توییتر بلو را با تغییرات اساسی همراه کند، به گونه ای که علاوه بر کاهش هزینه ماهانه این سرویس به دو دلار، تبلغیات آن را نیز حذف نماید.

به عقیده ماسک، تبلیغات اهرم فشاری برای شرکت ها به منظور دیکته کردن سیاست های خود به توییتر بوده و مدیرعامل تسلا این موارد را در توییتر خود به اشتراک گذاشته و از کاربران خواسته در این مورد نظر خود را اعلام کنند.

البته هنوز تیم مدیریتی توییتر به صحبت های ماسک واکنشی نشان نداده است.

نکته دیگر به عدم حضور ایلان ماسک در هیات مدیره این شبکه اجتماع مربوط می شود و با اینکه در هفته های اخیر بحث حضور ثروتمندترین مرد جهان در هیئت مدیره توییتر مطرح شده بود، اما پاراگ آگراوال، مدیرعامل توئیتر اعلام کرد که ایلان ماسک قصدی برای حضور در هیئت مدیره این شرکت ندارد.

براساس اظهارات مدیرعامل، امور مربوط به عضویت ایلان ماسک انجام شده بود و ۹ آوریل این امر اجرایی می شد که همان روز ایلان از عضویت در هیات مدیره انصراف داد.

ایلان ماسک در ماه های اخیر با وجود انتقاد به سانسور و عدم آزادی بیان در توییتر، ۹.۲ درصد از سهام این شرکت به عبارت ۷۳.۵ میلیون سهام توییتر را به مبلغ ۲.۹ میلیارد دلار خریداری کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =