پیش‌بینی‌ها حکایت از این دارد که درآمد تبلیغاتی برنامه ویدیو کوتاه تیک تاک در سال ۲۰۲۲، از مجموع درآمد تبلیغاتی توییتر و اسنپ چت بیشتر خواهد بود.

درآمد تبلیغاتی تیک تاک فراتر از درآمد توییتر و اسنپ چت

به گزارش کارآفرین نیوز، TikTok به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های تلفن همراه شناخته می شود، این برنامه که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، در حال حاضر یک میلیارد کاربر فعال دارد و تحلیل ها حکایت از این دارد که تعداد کاربران این اپلیکیشن به رشد خیره کننده ای روبرو خواهد شد و همین امر درآمد تیک تاک در سال جاری میلادی را سه برابر بالا خواهد برد.

این در حالی است که پیش بینی ها بیانگر آن است که در سال جاری میلادی درآمد توییتر ۵.۸ میلیارد دلار و اسنپ چت نیز ۴.۸۶ میلیارد دلار خواهد بود، به عبارت ممجموع درآمد این دو شرکت کمتر از درآمد تیک تاک یعنی ۱۱ میلیارد دلار خواهد بود.

نکته جالب در خصوص تیک تاک این بوده که مقامات کاخ سفید در مقعطی به دنبال مسدود سازی این شبکه اجتماعی بوده اند و حتی در حال حاضر نیز نگرانی های رگولاتوری نسبت به انتقال دیتای کاربران به چین دارند، با این وجود از درآمد تبلیغاتی این شرکت، حدود ۶ میلیارد دلار به ایالات متحده اختصاص دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =