بازی ویدیویی بسکتبال با نام Swoops که مبتنی بر NFT و در بستر شبکه اتریوم بوده، موفق به تامین سرمایه ۳.۵ میلیون دلاری شد.

بازی بسکتبال ۳.۵ میلیون دلاری!

به گزارش کارآفرین نیوز، سووپس یک بازی بسکتبال در سبک ورزشی فانتزی بوده که در هر بازیکن یک NFT قابل معامله است. برخلاف دیگر بازی ها، سووپس یک اکوسیستم کامل از مالک، مدیر، بازیکن و .. است.

از طرفی توکن های غیر مثلثی به دلیل منحصر به فرد بودن، به معنی مالکیت بر یک دارایی بوده است، به عبارت هر توکن غیر مثلثی سووپس به مانند یک قطعه هنر دیجیتالی بوده است که این دارایی دارای ویژگی های خاصی است.

نکته جالب در خصوص بازیکنان سووپس این بوده که به تدریج این بازیکنان دچار کهولت سنی می شوند و نیاز است کاربر آنرا جایگزین نماید.

بازی بسکتبال NFT

براساس ادعای تیم سازنده این بازی، سووپس در ماه می رونمایی و در جولای عرضه خواهد شد و برنامه ریزی های صورت گرفته حکایت از این دارد که اولین دوره مسابقات در ماه سپتامبر برگزار می شود.

نکته دیگر به روند جذب سرمایه این بازی مرتبط بوده که در روزهای اخیر این رویداد به رهبری شرکت سرمایه گذاری Courtside Ventures وAlpaca VC انجام شد.

از نکات جذاب این رویدار حضور چهره های مطرحی نظیر گری وینرچاک، کارآفرین مطرح، جیسون رابینز، مدیرعامل درفت‌کینگز، اسلو ونچرز و رد برد ونچرز بوده که همگی به عنوان سرمایه گذاران در این رویداد حضور داشتند.

nft

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =