بازار سکه و طلا در هفته جاری صعودی بود و سکه تمام بهار آزادی با افزایش ۴۷۰ هزار تومانی نسبت به آخرین روز هفته گذشته، در سطح قیمتی ۱۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان قرار گرفت.

تغییرات ۶ روزه نرخ سکه و طلا در بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، نرخ طلا و سکه روز شنبه ۲۰ فروردین و در اولین روز کاری روند بازار صعودی بود به گونه ای که هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به آخرین روز هفته گذشته ۷۰ هزار تومان رشد داشت.

بررسی روند هر گرم طلا در این روز حکایت از افزایش ۱۱ هزار تومانی، نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته دارد به گونه ای که قیمت آن در سطح یک میلیون و ۲۹۸ هزار تومان قرار گرفت.

در روز یکشنبه نیز قیمت سکه و طلا هر دو صعودی بود، به گونه ای که سکه تمام بهار آزادی به قیمت ۱۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز، یک میلیون و ۳۱۷ هزار تومان معامله شدند.

رو دوشنبه نیز بازار طلا روند صعودی به خود گرفت، به گونه ای که نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۳۲۳ هزار تومان رسید، همچنین در این روز سکه تمام بهار آزادی ۱۹۰ هزار تومان رشد قیمت داشت.

روز سه شنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی رشد قیمت داشتند و در این روز سکه تمام بهار آزادی ۳۰ هزار تومان رشد و هر گرم طلای ۱۸ عیار دو هزار تومان کاهش قیمت داشت.

در روز چهارشنبه نیز شاهد کاهش قیمت سکه و قیمت طلا بودیم به گونه ای که سکه طرح جدید، ۱۴۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۶ هزار تومان افت قیمت داشت.

در آخرین روز هفته و در زمان تهیه این خبر سکه امامی ۱۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۳۱۸ هزار تومان قیمت خوردند.

همچنین در روز پنج شنبه قیمت هر قطعه نیم سکه بهار آزادی طرح قدیم ۷ میلیون و ۴۶۵ هزار تومان، هر قطعه ربع سکه ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و هر قطعه سک یک گرمی دو میلیون و۶۳۰ هزار تومان بوده است.

در هفته جاری همچنین ارزش اونس جهانی ۴۷ دلار افزایش یافت و در سطح یک هزار و ۹۷۳ دلار قرار گرفت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =