شرکت دانش‌بنیان گارنی ریز پرداز با تولید دستگاه‌ها و تجهیزات با کیفیتی در جهت ایمنی‌شناسی و هورمونی شناسی در آزمایشگاه تشخیص طبی توانست بومی‌سازی کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی را آغاز کند.

بومی‌سازی کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی

به گزارش کارآفرین نیوز، تجهیزات و کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی از محصولاتی بوده که مورد نیاز برای صنعتی پزشکی محسوب می شود و برای خرید آن از خارج از کشور علاوه بر مسائل و مشکلات مربوط به تامین سخت، ارز کلانی نیز از کشور خارج می شود و خوشبختانه محققان شرکت دانش‌بنیان گارنی ریز پرداز اقداماتی اساسی به منظور بومی سازی این تجهیزات و کیت ها انجام داده اند.

سوان دانیال مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان گارنی ریز پرداز، تولید تجهیزات و کیت‌های تشخیص آزمایشگاه، دستگاه‌های تخصصی از قبیل خوانشگر الایزا، واشر و انکوباتور شیکر الایزا و همچنین کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی را تولیدات مربوط به این شرکت عنوان کرد و گفت: دستگاه‌های تخصصی این مجموعه در بخش‌های مختلف تشخیص طبی، صنایع غذایی، دامپزشکی، سرم و واکسن‌سازی و علوم و تحقیقات استفاده می‌شود.

شرکت مهندسی پزشکی گارنی ریز پرداز

به گفته مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، کیت‌های تشخیص آزمایشگاهی نیز جهت تشخص آزمایش‌های هورمونی، بارداری و تست سنجش میزان آنتی‌بادی کرونا در بدن و موارد تشخیصی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: این محصولات علاوه گسترش علوم و فناوری در کشور مزیت‌های اقتصادی زیادی از جمله اشتغال‌زایی و جلوگیری از خروج ارز را به همراه داشته و تهیه و تولید دستگاه‌ها و کیت‌ها کاملاً در داخل ایران و به دست مهندسین انجام می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =