خانه نوآوری و صادرات ایران ساخت در کنیا اقدام به برگزاری بوت کمپ سرمایه‌گذاری با شعار «آن سوی مرزها» نموده تا ظرفیت‌های زیست‌بوم استارتاپی ایران و کنیا معرفی شود.

بوت کمپ تخصصی سرمایه‌گذاری ایران و کنیا

به گزارش کارآفرین نیوز، بوت کمپ تخصصی سرمایه‌گذاری فرصتی برای رشد و شکوفایی استارتاپ ها بوده که مدرسان، منتورها و سرمایه‌گذاران ایرانی و بین‌المللی در آن حضور دارند.

در این رویداد ضمن آشنایی استارتاپ‌های شرکت‌کننده، آخرین استانداردهای بین‌المللی در زمینه سرمایه‌گذاری، فرصت جذب سرمایه از سرمایه‌گذاران بین‌المللی محیا خواهد شد.

بوت کمپ تخصصی توسط خانه نوآوری و صادرات ایران‌ ساخت در کنیا ( IHIT ) و با همکاری شتاب‌دهنده هفت و هشت و گروه کسب‌وکارهای نوین آن برگزار می شود. این رویداد با هدف آشنایی با ظرفیت‌های متقابل اکوسیستم استارتاپی ایران و آفریقا در فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

«هوشمندسازی صنعتی»، «تجارت الکترونیک»، «لجستیک (فناوری‌های مالی)» و «فناوری‌های کشاورزی» به عنوان حوزه های دارای ظرفیت‌های مشترک اکوسیستم استارتاپی ایران و آفریقا و همچنین فناوری‌های مرتبط با انقلاب صنعتی چهارم یا همان بلاکچین و هوش مصنوعی در این رویدار پوشش داده خواهد شد.

فعالان استارتاپی هستند که محصول خود را به‌ صورت MVP ارائه می دهند و درحال ‌توسعه بازار و جذب سرمایه هستند، به عنوان مخاطب اصلی این بوت کمپ تخصصی سرمایه گذاری شناخته می شوند.

افراد جهت کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای www.cistc.ir مراجعه نمایند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =