دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به اهمیت شرکت‌های دانش بنیان گفت: شعبه ویژه برای بررسی مشکلات حقوقی و قضایی شرکت‌های دانش بنیان در دادسرای کارکنان دولت اختصاص یافته است.

اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به مشکلات دانش‌بنیان‌ها

به گزارش کارآفرین نیوز، علی صالحی موضوع شرکت‌های دانش بنیان را با اهمیت دانست و گفت: این شرکت ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند، به نحوی که مقام معظم رهبری همواره در این خصوص توصیه‌های مهمی به مسئولان کشور داشته‌اند.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب تهران یکی از موضوعات مورد تاکید رئیس دستگاه قضاء، حمایت از شرکت های دانش بنیان است.

وی ادامه داد: دادسرای عمومی و انقلاب تهران در اولین گام خود در جهت تحقق این حمایت اقدام به اختصاص یک شعبه ویژه برای رسیدگی به مشکلات و پرونده‌های مرتبط با موضوع در دادسرای کارکنان دولت کرده است.

صالحی در خصوص تخصیص شعبه ویژه رسیدگی به شرکت های دانش بنیان گفت: ظهر روزهای سه شنبه هر هفته را برای برگزاری جلساتی در این خصوص اختصاص دادیم که برپایی این جلسات با جدیت در دستور کار ما قرار دارد و ادامه خواهد یافت.

دادستان عمومی و انقلاب تهران از برنامه مدونی برای بازدید میدانی از شرکت‌های دانش بنیان خبر داد. وی افزود: برنامه ای به منظور شناسایی مشکلات آن‌ها تدوین شده و اجرای آن در دستور کار دادستانی تهران قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =