معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: دریافت‌کنندگان پیامک از سرشماره V.MASKAN با مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان، اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود را به روز کنند.

اطلاعات سکونتی خود را در سامانه املاک و اسکان به روز کنید

به گزارش کارآفرین نیوز، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای در خصوص پیامک درج نشانی اقامت برای ویرایش اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان، توضیحاتی ارائه کرد.

در این اطلاعیه آمده است: تمامی دریافت کنندگان پیامک از سرشماره V.MASKANبا مضمون «دارنده محترم کدملی ... آدرس اقامت شما در سامانه ملی املاک و اسکان کشور درج شده است. در صورت عدم مراجعه به سامانه این نشانی ملاک ارائه کلیه خدمات دولتی، بیمه‌ها، بانک ها و... قرار خواهد گرفت»، لازم است صرفا با مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان کشور به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود را به روز کنند. بدیهی است که این وزارتخانه هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت نشانی محل سکونت اشخاص جهت ارائه خدمات مربوطه ندارد.

گفتنی است، پیش از این پیامکی از سرشماره V.MASKAN با مضمون «دارنده محترم کدملی ...، ملک شما خالی شناسایی شده است. حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۱/۱۴۰۱ وضعیت املاک خود را در سامانه املاک و اسکان تعیین نمایید. در غیر این صورت مطابق قانون مالیات های مستقیم اقدام خواهد شد»، ارسال شده بود که لازم بود گیرندگان پیامک تا تاریخ ۳۱/۰۱/۱۴۰۱ با مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان کشور به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات سکونت و مالکیت خود را بروز نمایند. بدیهی است که در صورت عدم مراجعه به سامانه مذکور و تکمیل اطلاعات، این وزارتخانه هیچگونه مسئولیتی در قبال اعلام املاک اظهار نشده به عنوان واحد مسکونی خالی به سازمان امور مالیاتی کشور ندارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =