هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات این هفته از کانال ۱۲ میلیون تومان به کانال ۱۳ میلیون وارد شد، اما هر گرم طلای ۱۸ عیار، هزار تومان افت قیمت داشت.

بازار سکه و طلا هفته اول اردیبهشت چگونه بود؟

به گزارش کارآفرین نیوز، نرخ طلا و سکه روز یک شنبه ۴ اردیبهشت و در اولین روز کاری هفته روند نزولی داشت، به گونه ای که هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به آخرین روز هفته گذشته ۱۹۹ هزار تومان افت قیمت داشت و در سطح ۱۲ میلیون و ۶۹۴ هزار تومان قرار گرفت.

بررسی روند هر گرم طلا در این روز حکایت از کاهش ۲۰ هزار تومانی، نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته دارد به گونه ای که قیمت آن در سطح یک میلیون و ۲۹۰ هزار تومان قرار گرفت.

رو دوشنبه بازار طلا و سکه به روند نزولی ادامه داد، به گونه ای که نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۸۴ هزار تومان رسید، همچنین در این روز سکه تمام بهار آزادی ۱۲۰ هزار تومان افت قیمت داشت.

روز سه شنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی افزایش قیمت داشتند و در این روز سکه تمام بهار آزادی ۱۲۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار هزار تومان رشد قیمت داشت.

در روز چهارشنبه نیز قیمت سکه و قیمت طلا بار روند معکوس به خود گرفت به گونه ای که سکه طرح جدید، ۲۷ هزار تومان کاهش و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۹ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

در آخرین روز هفته و در زمان تهیه این خبر سکه امامی ۱۳ میلیون و ۷۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۲۸۹ هزار تومان قیمت خوردند.

همچنین در روز پنج شنبه قیمت هر قطعه نیم سکه بهار آزادی طرح قدیم ۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، هر قطعه ربع سکه ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و هر قطعه سک یک گرمی دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است.

در حالی قیمت اونس جهانی در هفته گذشته یک هزار و ۹۷۳ دلار بود، در این هفته ارزش اونس جهانی ۹۱ دلار کاهش یافت و در سطح یک هزار و ۸۸۲ دلار قرار گرفت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =