بانک کارآفرین از پرداخت ۲۰ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج از ابتدای امسال تا پنجم اردیبهشت ماه خبر داد.

پرداخت ۲۰ هزار میلیون ریال تسهیلات ازدواج در بانک کارآفرین

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، این بانک به‌ منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پنجم اردیبهشت ماه سال جاری، ۱۶ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج معادل ماه ۲۰هزار و ۶۰۰ میلیون به متقاضیان پرداخت کرد.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر ۲۸۵ نفر متقاضی در صف انتظار جهت معرفی به شعب عامل بانک و ۱۵۵ نفر متقاضی در حال طی کردن مراحل جهت اخذ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در شعب عامل هستند.

این بانک از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۰ نیز ۵۸۶ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج معادل ۴۷۱ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.

فرآیند دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک کارآفرین به این شرح است؛ هر یک از زوجین به صورت جداگانه باید در سامانه تسهیلات وام ازدواج بانک مرکزی، ثبت نام و کدرهگیری دریافت کنند.

سپس توسط سرپرستی بانکی که در سامانه از طرف شخص متقاضی مشخص شده است، شعبه پرداخت کننده تسهیلات مشخص و برای فرد ثبت نام کننده، پیامک ثبت اطلاعات و شروع مرحله بعدی دریافت تسهیلات ارسال می شود.

در مرحله آخر فرد متقاضی باید به شعبه مراجعه کرده با ارائه مدارک لازم پرونده خود را تکمیل و وام ازدواج خود را دریافت کند.

شایان ذکر است این فرآیند نباید بیشتر از ۴۵ روز زمان ببرد، در غیر این صورت فرد متقاضی باید مجددا ثبت نام کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =