شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) پرداخت سود سنواتی سهامداران بازار سرمایه را همزمان با عید سعید فطر آغاز کرد.

پرداخت سود سهامداران بازار سرمایه آغاز شد

به گزارش کارآفرین نیوز، محمد باغستانی با اشاره به اینکه دریافت سود سنواتی شرکت ها یکی از مهم ترین دغدغه ها و مطالبات سهامداران در سال های اخیر بود، افزود: شرکت سرمایه گذاری پردیس، نخستین شرکتی است که سود سنواتی سهامداران خود را از طریق سمات پرداخت کرد.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: از ۱۹ هزار و ۹۰ نفر سهامدار شرکت سرمایه گذاری پردیس، ۱۲ هزار و ۴۸۸ نفر در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) ثبت نام کرده بودند که سود سنواتی این افراد به مبلغ بیش از ۱۸ میلیارد ریال امروز به حسابشان پرداخت شد.

باغستانی ادامه داد: شرکت سپرده گذاری مرکزی این آمادگی را دارد که سودهای سنوات گذشته شرکت ها را دریافت و به حساب سهامداران واریز کند که به طور حتم این موضوع منجر به افزایش رضایتمندی سهامداران خواهد شد.

مدیرعامل سمات از سهامدارانی که تاکنون ثبت نام و احراز هویت خود را در سامانه سجام انجام نداده اند، درخواست کرد هر چه سریعتر این اقدام را انجام دهند تا این شرکت امسال بتواند سود مجامع و مطالبات سنواتی سهامداران را از طریق اطلاعات این سامانه پرداخت کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =