با وجود نیمه تعطیل بودن بازار سکه و طلا در این هفته، هر قطعه سکه امامی در روز پنج‌شنبه با افزایش به قیمت ۱۳ میلیون و ۱۹۷ هزار تومان معامله شد.

قیمت‌های ۳ روزه در بازار سکه و طلا

به گزارش کارآفرین نیوز، قیمت سکه و طلا در هفته جاری به دلیل تغییرات نرخ ارز دچار نوساناتی شد به نحوی که روز شنبه (۱۰ اردیبهشت ماه) هر قطعه سکه امامی با کاهش ۴۵ هزار تومانی به نسبت روز جمعه، ۱۳ میلیون و ۱۰۴ هزار تومان قیمت خورد.

همچنین، در این روز نیم سکه با افزایش ۶۲ هزار تومانی به قیمت ۷ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان و ربع سکه با افزایش ۸۰ هزار تومانی به قیمت ۴ میلیون و ۲۸۲ هزار تومان و سکه یک گرمی با اندکی افزایش به قیمت ۲ میلیون و ۶۰۲ هزار تومان خرید و فروش شد.

در روز یکشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) نیز هر قطعه سکه امامی با افزایش ۳۰ هزار تومانی به قیمت ۱۳ میلیون و ۱۳۴ هزار تومان، نیم سکه با افزایش ۱۰ هزار تومانی به قیمت ۷ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان، ربع سکه با افزایش ۲۶ هزار تومانی به قیمت ۴ میلیون و ۳۰۸ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان معامله شد.

قیمت سکه

با در نظر گرفتن اینکه دومین هفته اردیبهشت ماه به دلیل پایان ماه مبارک رمضان و ایام عید فطر نیمه تعطیل بود، در روز پنج شنبه قیمت هر قطعه سکه امامی افزایش یافت و ۱۳ میلیون و ۱۹۷ هزار تومان معامله شد.

همچنین، نیم سکه با اندکی کاهش به نسبت روز چهارشنبه به قیمت ۷ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان و ربع سکه به قیمت ۴ میلیون و ۳۰۲ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با اندکی افزایش یک میلیون و ۳۰۲ هزار تومان معامله شد.

به عقیده کارشناسان این بازار، اگر روند مذاکرات هسته ای در وین مثبت باشد شاهد کاهشی شدن قیمت ها در بازار ارز و به تبع بازار سکه و طلا خواهیم بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.