واسیلی نبنزیا؛ نماینده دائم روسیه در سازمان ملل با اشاره به آغاز جنگ اقتصادی در جهان، جنگ را عاملی برای آشکار شدن اهداف پنهان کشورهای غربی در جهت مبارزه با قدرت روسیه در عرصه‌های مختلف بین‌الملل خواند.

تدارک جهان برای جنگ اقتصادی!

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل، جنگ را دستاویزی برای آغاز سرکوب های اقتصادی علیه کشورش خواند.

به گزارش کارآفرین نیوز، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل، با اشاره به تحریم های اعمال شده علیه کشورش، غرب را به تدارک مقدمات جنگ اقتصادی که پایه گذار جنگ جهانی بعدی خواهد بود متهم کرد.

واسیلی نبنزیا (Vassily Nebenzia) که از ۲۸ جولای ۲۰۱۷ به عنوان نماینده دائم روسیه در سازمان ملل شناخته می شود در نشست شورای امنیت (UNSC) درباره اوکراین گفت: برخلاف آنچه اذعان می کنید محل واقعی وقوع جنگ در اوکراین نیست. این جنگ، نبرد نیابتی اروپا و آمریکا علیه فدراسیون روسیه است.

اوکراین

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل با اشاره به حجم گسترده تحریم های آمریکا و اروپا علیه کشورش تاکید کرد: اگر قرار بود در مورد جنگ جهانی بعدی سخن بگوییم، بی شک مقدمات جنگ اقتصادی آن در حال تکمیل است.

از ۳۰ سال گذشته که اوکراین به عنوان کشور مستقل در مجامع بین المللی شناخته شده است، بسیاری از کشورها به طرق مختلف، هر چه در توان داشتند انجام داده اند تا اوکراین را به منطقه سوق الجیشی برای مبارزه با روسیه تبدیل کنند.

وی تاکید کرد: کشورهای غربی از حربه جنگ میان روسیه و اوکراین استفاده کرده اند تا آنچه را که مدت ها در سر داشته اند پیاده کنند. جنگ؛ دستاویزی است برای سران کشورهای اروپایی و آمریکا تا با قدرت روسیه در عرصه های مختلف بین الملل مقابله کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =