معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه با اعلام اینکه بزودی شرایط ثبت‌نام افرادی که یارانه دریافت نمی‌کردند فراهم می‌شود، افزود: ثبت درخواست در سامانه حمایت به معنای اعتراض به دهک‌بندی‌ها است.

پاسخ معاون وزیر کار به دغدغه‌های یارانه‌ای

به گزارش کارآفرین نیوز، داریوش ابوحمزه با اشاره به اینکه مردم می توانند با مراجعه به سامانه حمایت (hemayat.mcls.gov.ir) اعتراض خود درباره دهک بندی های یارانه ای را ثبت کنند، گفت: ثبت درخواست در این سامانه به منزله ثبت اعتراض به دهک بندی ها است.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: رعایت رفتار عادلانه در پرداخت یارانه ها در نهایت به نفع مردم است و در این طرح رویکردهایی مانند رفع اختلاف طبقاتی و کاهش فقر مطلق دنبال می شود.

ابوحمزه ادامه داد: مرکز تماس ۶۳۶۹ و تلفن گویای ۰۹۲۰۰۰۶۳۶۹ برای پاسخگویی به سوالات در کنار سایت حمایت، آماده پاسخ به دغدغه های مردم است.

ثبت‌نام از جاماندگان یارانه؛ بزودی

وی با اشاره به پشتیبانی فنی از سایت برای رفع چالش های فنی، گفت: جاماندگان یارانه هم که به هر دلیلی یارانه دریافت نمی کرده اند به زودی در سامانه معرفی شده توسط سازمان هدفمندی یارانه ها می توانند ثبت نام کنند.

معاون وزیر کار افزود:‌ ملاک پرداخت تحت پوشش بودن نهادهای حمایتی نیست و صرفا قرارگیری در دهک دهم منجر به حذف یارانه می شود.

وی گفت: نحوه پرداخت یارانه ها به همین منوال انجام می شود، اما احتمال اعمال سیاست تخفیف روی خرید هم ممکن است با همین اعتبار ماهانه انجام شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =