وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال پیامکی به برخی شهروندان نسبت به راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام متقاضیان جدید یارانه و مهلت ۳ ماهه تعیین شده در این زمینه اطلاع رسانی کرد.

اطلاع‌رسانی پیامکی وزارت کار به متقاضیان یارانه

به گزارش کارآفرین نیوز، طی روزهای اخیر و پس از واریز مبالغ یارانه جدید به حساب سرپرستان خانوار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به راه اندازی سامانه اعتراض به عدم واریز یارانه ها برای متقاضیان تحت عنوان سامانه حمایت (hemayat.mcls.gov.ir) کرد.

همپنین عنوان شده بزودی سازمان هدفمندی یارانه ها، با راه اندازی سامانه ای، کار ثبت نام از جاماندگان، منصرفین دوره های قبل، متقاضیان جدید یارانه و تمامی کسانی که به هر نحوی یارانه دریافت نکرده اند را فراهم می کند.

پیامک وزارت کار به شهروندان

محمدرضا فرزین؛ رئیس شورای عالی هماهنگی بانک های دولتی اعلام کرده که برآورد می شود تا ۵ میلیون نفر بتوانند به لیست یارانه بگیران فعلی اضافه شوند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز امروز با ارسال پیامکی به برخی هموطنان نسبت به مهلت ۳ ماهه ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه اطلاع رسانی کرد.

در این پیامک بر راه اندازی سامانه ثبت نام متقاضیان جدید یارانه تاکید شده است.

گفتنی است، طی روزهای اخیر و ئس از اعلام رئیس جمهور، ارقام ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان به ازاء هر دریافت کننده یارانه به حساب شهروندان واریز شده است.

پیامک وزارت کار

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =