طی نشست‌های صبح و عصر ستاد تنظیم بازار، بر لزوم توزیع وسیع کالا در بازار تاکید شد و این ستاد خواستار تشدید نظارت‌ها شد.

نتایج نشست جدید ستاد تنظیم بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، ستاد تنظیم بازار امروز پنج شنبه در دو نوبت اقدام به تشکیل جلسه داد و طی آن آخرین وضعیت تامین، توزیع و نظارت بر بازار مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین طی این جلسه بر تامین مناسب و به موقع اقلام مورد نیاز مردم تاکید شد و قرار شد تا اقدامات لازم در زمینه توزیع وسیع اقلام مختلف مانند تخم مرغ، مرغ، روغن و ... صورت گیرد.

در عین حال نیز قرار شد تا میادین میوه و تره بار در ساعات بیشتری اقدام به ارائه خدمات نمایند.

رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای کشور، جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقتصاد، صمت، ارتباطات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نفت، روسای سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و صداوسیما و سخنگوی دولت در جلسات نوبت صبح و عصر حضور داشتند.

همچنین گزارشی از برخی کمبودها و آسیب‌های رصد شده در خصوص محدودیت های موردی در برخی استان‌ها و تعدادی از شهرستان ها همزمان با اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها ارائه و تصمیمات لازم برای تسریع در رسیدگی و رفع این مسائل اتخاذ شد.

اطلاع رسانی دقیق و آگاهی بخشی به مردم در خصوص مزایا و اثرات مثبت اصلاح قیمت ها و شبانه‌روزی شدن فعالیت واحد پاسخگویی تلفنی وزارت تعاون از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین مقرر شد بدون مجوز سازمان حمایت و تایید ستاد تنظیم بازار هیچ افزایش قیمتی در بازار اتفاق نیفتد و بازرسی ها و نظارت ها در سطح بازار جهت جلوگیری از گرانفروشی تشدید شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =