معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد که تدبیری اندیشیده شود تا پاسخ‌ها به درخواست متقاضیان دریافت یارانه نقدی به سرعت داده شود.

پاسخ متقاضیان دریافت یارانه به سرعت داده شود

به گزارش کارآفرین نیوز، محمد مخبر ظهر امروز (شنبه) در جلسه ستاد تنظیم بازار، با تاکید بر لزوم تشدید نظارت ها و بازرسی ها در سطح بازار، اظهار داشت: انجام نظارت ها باید محسوس باشد تا مردم حضور دولت در بازار را احساس کنند.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به لزوم فراوانی کالاهای اساسی و اقلام مصرفی مردم، گفت: وزارت کشاورزی و صمت، تامین و توزیع کالا را علاوه بر فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، در خُرده فروشی ها و فروشگاه های محله های شهری با جدیت در دستور کار خود قرار دهند تا مردم دغدغه ای برای تامین نیازهای خود نداشته باشند.

مخبر افزود: تقویت سامانه ۱۲۴ گامی پُراهمیت برای ایجاد آرامش در جامعه است تا با سرعت هر چه بیشتر به موارد گرانفروشی و تخلفات صورت گرفته در بازار رسیدگی شود.

اطلاع رسانی شفاف به مردم

وی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست بسترهای لازم را فراهم کند تا سامانه های پاسخگو به مردم نظیر سامانه هدفمندسازی یارانه ها، وزارت تعاون و تعزیرات تقویت شده و ضعف ها و اشکالات موجود در اسرع وقت مرتفع شود.

معاون اول رییس جمهور افزود: لازم است تدابیری اندیشیده شود تا پاسخ به درخواست و مطالبه کسانی که متقاضی دریافت یارانه نقدی هستند در اسرع وقت انجام شود تا زمان انتظار مردم برای دریافت پاسخ تا حد امکان کاهش پیدا کند.

مخبر بر لزوم استمرار اطلاع رسانی دقیق و شفاف به مردم در خصوص طرح مردمی سازی یارانه ها تاکید و در ادامه از همراهی خوب مردم با دولت برای اجرای این طرح بزرگ تقدیر کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =