معاون عملیات شرکت سمات از مهلت یک هفته‌ای دو میلیون سهامدار عدالت برای ارائه شماره شبا بانکی جهت واریز سود سهام عدالت سال‌های ۹۸ و ۹۹ خبر داد.

مهلت یک هفته‌ای سهامداران عدالت برای دریافت سود

به گزارش کارآفرین نیوز، علی مهدوی پارسا با اشاره به تکمیل اطلاعات سهامداران عدالت برای دریافت سود، گفت: سهامدارانی که اطلاعات بانکی (شماره شبا) خود را ارائه نکرده اند، یک هفته مهلت دارند تا ۳۰ اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اظهارداشت: سود سهام عدالت ۴۳ میلیون و ۶۶۵ هزار نفر مربوط به سال ۹۹ در ۲۱ اسفندماه سال گذشته به حساب دارندگان واریز شد، افزود: دو میلیون سهامدار عدالت، هنوز سود سهام سال های ۹۸ و ۹۹ را به دلیل ارائه نکردن شماره شبا معتبر دریافت نکرده اند.

وی افزود: شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت مهم ترین دلایلی است که باعث شد تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود.

معاون عملیات سمات با بیان اینکه بیش از ۱۵۰ هزار سهامدار از ابتدای امسال با ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام، مشکل شماره شبای بانکی معتبر خود را برطرف کرده اند، گفت: سود سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ این سهامداران تا پایان اردیبهشت ماه جاری به حسابشان واریز خواهد شد.

وی ادامه داد: آن دسته از سهامداران عدالتی که ظرف یک هفته آینده (تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری) اطلاعات بانکی (شماره شبا معتبر) را در سامانه سجام تکمیل کنند نیز مشمول دریافت سود سهام عدالت در این مرحله می شوند.

معاون عملیات سمات خاطر نشان کرد: شرکت سپرده گذاری مرکزی هفته گذشته سود سهامداران حقوقی سهام عدالت را واریز کرد.

مهدوی پارسا در باره سود سهام عدالت «سبدهای اختصاصی سهام» گفت: سود این سبدها هنوز واریز نشده، اما سود این سبدها نیز در چند روز آینده به حسابشان پرداخت خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =