عرضه محصولات خودروسازان دولتی و خصوصی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز شده و متقاضیان از امروز، ۲۷ اردیبهشت‌ماه می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز شد

به گزارش کارآفرین نیوز، متقاضیان خرید خودرو از امروز، ۲۷ اردیبهشت ماه می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که بر اساس اجرای بند ۵ از دستورات ابلاغی رئیس جمهوری درباره چگونگی عرضه خودرو برای ایجاد شفافیت و ارتقای رضایتمندی مردم آغاز به کار کرده اقدام به ثبت نام کنند.

در سامانه مذکور به نشانی sale.iranecar.com برخی از محصولات شرکت های خودروسازی سایپا، ایران خودرو، بهمن موتور، کرمان موتور، آرین پارس موتور و مدیران خودرو عرضه شده و به متقاضیان فرصت یک هفته ای برای ثبت نام داده شده است.

البته، خودروسازان از این امکان برخوردارند که تمامی محصولات خود را به صورت شفاف در این سامانه عرضه کنند که این مهم باعث افزایش میزان عرضه می شود.

گفتنی است، قیمت نهایی یا علی الحساب انواع مدل خودروهایی که در قالب طرح های پیش فروش، فروش فوری، فروش فوق العاده و مشارکت در تولید، در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو عرضه شده در آگهی مربوط به آن محصول درج شده است.

طبق اعلام دفتر صنایع خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت چنانچه تعداد متقاضیان ثبت نامی از ظرفیت اعلامی بیشتر باشد، تحت نظارت سازمان حمایت اقدام به قرعه کشی می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =