قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات پایان هفته دومین ماه بهار امسال حدود ۴۰۰ هزار تومان ریزش داشت و به ۱۴ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان رسید.

ریزش ۴۰۰ هزار تومانی سکه در پایان اردیبهشت

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی تغییرات قیمت انواع سکه و طلا در هفته پایانی اردیبهشت ماه سال جاری حاکی از بروز نوسانات قیمتی در این بازار است.

طی این هفته نرخ برخی انواع سکه و طلا افت و خیزهایی را تجربه کرد و در نهایت قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید که در روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود در معاملات روز پنج شنبه به ۱۴ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان رسید و ۳۹۵ هزار تومان افت قیمت را تجربه کرد.

همچنین در معاملات روز شنبه قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود که در جریان معاملات پنج شنبه به ۱۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان کاهش یافت.

به صورت کلی، بررسی قیمت دیگر انواع سکه نشان می دهد که در این هفته قیمت نیم سکه و ربع سکه رشد را تجربه کردند و هر قطعه نیم سکه و ربع سکه به ترتیب از ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در پایان هفته ۵۰ هزار تومان رشد را به ثبت رساندند.

افت و خیز ۳۰ هزار تومانی هر گرم طلا

سکه گرمی که ابتدای هفته ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بود در روزهای میانی هفته تا ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان نیز افت کرد و در نهایت در معاملات روز پنج شنبه در نرخ ابتدای هفته تثبیت شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در هفته های گذشته به صورت کلی با رشد قیمت مواجه بوده است. روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار یک میلیون و ۳۶۴ هزار تومان بود که با کاهش نسبت به هفته قبل از آن مواجه بوده است.

در عین حال، در روزهای دیگر هفته طلای ۱۸ عیار نرخ های کانال یک میلیون و ۳۶۰ و یک میلیون و ۳۷۰ هزار تومان را نیز ثبت کرد و با افت در روز پایانی هفته به قیمت هر گرم حدود یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله شد.

بنابراین می توان گفت با وجود رشد قیمت طلا در هفته های اخیر، در این هفته قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در معاملات ۶ روزه این هفته حدود ۳۰ هزار تومان اقت و خیز داشته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =