رئیس سازمان خصوصی سازی از اجرای برنامه واگذاری شرکت‌های ایران خودرو و سایپا در آینده نزدیک خبر داد و افزود: در خصوصی‌سازی‌ها نگاه جدیدی وجود دارد.

واگذاری ایران خودرو و سایپا به مرحله اجرا رسید

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از سنا، حسین قربان زاده با اشاره به اینکه واگذاری شرکت های ایران خودرو و سایپا به مرحله اجرایی رسیده است، گفت: طبق تصمیمات اتخاذ شده، واگذاری دو شرکت بزرگ خودروسازی سایپا و ایران خودرو در دستور کار بوده و به‌ زودی این اقدام به مرحله اجرا می‌رسد.

وی به برنامه‌های سازمان خصوصی‌سازی برای اجرای واگذاری بنگاه‌ها تاکید کرد و ادامه داد: سازمان خصوصی‌سازی نگاه جدیدی را برای واگذاری‌ها در پیش گرفته و این سازمان هیچ عجله‌ای را برای اجرایی شدن واگذاری‌ها ندارد.

قربان‌زاده با بیان اینکه برای مدتی شاهد ایجاد تعجیل در انجام واگذاری‌ها بودیم که این اتفاق آفاتی را با خود به همراه داشت، گفت: اکنون به دنبال این هستیم تا واگذاری‌ها را با یک آرامشی به جلو پیش ببریم و اولویت اجرای این اقدام آرامش، بهره‌وری و کارایی بنگاه‌ها خواهد بود.

رییس سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه بهره وری و کارایی بنگاه را قربانی نگاه درآمدی نمی کنیم، اظهار داشت: هر زمان به این اطمینان خاطر برسیم که یک بنگاه می‌تواند به بهره‌وری برسد اقدام به واگذاری را مدنظر قرار خواهیم داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =