دوره نخست ثبت‌نام متقاضیان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو صبح امروز، ۳ خردادماه پایان یافت و نتایج آن به زودی اعلام می‌شود.

ثبت‌نام سامانه یکپارچه تخصیص خودرو پایان یافت

به گزارش کارآفرین نیوز، دوره نخست ثبت نام سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز شد و صبح امروز، ۳ خردادماه پایان یافت.

در سامانه مذکور به نشانی sale.iranecar.com برخی محصولات شرکت های خودروساز دولتی و خصوصی از جمله سایپا، ایران خودرو، بهمن موتور، کرمان موتور، آرین پارس موتور، مدیران خودرو عرضه شد و متقاضیان خرید خودرو به زودی، می توانند نتایج را از طریق همین سامانه مشاهده کنند.

البته، خودروسازان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از این امکان برخوردار بودند که تمامی محصولاتشان را به صورت شفاف و در قالب طرح های پیش فروش، فروش فوری، فروش فوق العاده و مشارکت در تولید با درج قیمت نهایی یا علی الحساب عرضه کنند.

لازم به ذکر است، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو بر اساس اجرای بند ۵ از دستورات ابلاغی رئیس جمهوری در خصوص چگونگی عرضه خودرو برای ایجاد شفافیت و ارتقای رضایتمندی مردم از ۲۵ اردیبهشت ماه آغاز به کار کرده است.

طبق اعلام دفتر صنایع خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت در صورتی که تعداد متقاضیان ثبت نامی از ظرفیت اعلامی بیشتر باشد، تحت نظارت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اقدام به قرعه کشی می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =