سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۴ خردادماه را آخرین مهلت جامانده ها برای ثبت‌نام دریافت یارانه اعلام کرد و افزود: فعلا برای دریافت یارانه نوزادان سامانه‌ای وجود ندارد.

آخرین مهلت ثبت‌نام از متقاضیان جامانده یارانه

به گزارش کارآفرین نیوز، طیبه حسینی با اشاره به نحوه برقراری یارانه فرزندان خانواده های جدا شده و همچنین یتیمان زیر ۱۸ سال، گفت: این افراد باید از فرمانداری منطقه خودشان نامه سرپرستی دریافت کرده و سپس برای طی مراحل قانونی کار به پلیس به اضافه ۱۰ مراجعه نمایند.

سخنگوی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها افزود: یارانه افراد زیر ۱۸ سال گروه های یادشده تنها به سرپرستان قانونی آنها پرداخت می شود.

وی درباره روال گرفتن یارانه تازه به دنیا آمده‌ها نیز گفت: هم اکنون برای دریافت یارانه نوزادان، سامانه‌ای وجود ندارد و والدین باید چشم به راه بمانند تا سازمان ثبت احوال کشور، زمان نام نویسی را اعلام کند.

۸ میلیون جامانده یارانه

حسینی با اشاره به اینکه اگر افرادی تمایل دارند تا یارانه خود را از خانوده هایشان جدا کنند باید به پلیس به اضافه ۱۰ مراجعه کنند، افزود: جاماندگان با گذرواژه #شماره ملی*۴۳۸۵۷*۴* بر روی گوشی‌های خود، می‌توانند از دلیل دریافت نکردن یارانه خود آگاه شوند.

وی تعداد جامانده های یارانه در سراسر کشور را حدود ۸ میلیون نفر اعلام کرد و افزود: مهلت نام نویسی این افراد تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۴ خردادماه است.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها، با تاکید بر اینکه تلفن همراه افراد ثبت نام کننده باید به نام شان باشد، گفت: همچنین کد ملی، روز تولد، کد پستی و شبای بانکی درخواست کننده باید در سامانه وارد تا نام نویسی نهایی شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =