سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از واریز یارانه اردیبهشت ماه مربوط به بخشی از متقاضیان تجدیدنظر در دهک‌بندی‌ها خبر داد و افزود: این مبلغ تا زمان تایید وزارت تعاون، کار و رفاه، مسدود خواهد ماند.

یارانه اردیبهشت متقاضیان تجدیدنظر واریز شد

به گزارش کارآفرین نیوز، سازمان هدفمندی یارانه ها با اعلام واریز مرحله دوم یارانه تکمیلی کمک معیشتی به حساب سرپرستان خانواری که مورد بازبینی نسبت به دهک بندی قرار گرفته اند، افزود: مبلغ واریزی مربوط به اردیبهشت ماه سال جاری، فعلا مسدود و غیرقابل برداشت است.

این مرحله از پرداخت در ادامه ارائه درخواست بازبینی سرپرستان خانواری که به دهک بندی و قطع یارانه در مرحله ۱۳۵ از طریق سایت hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شده بود، واریز شد.

بر این اساس، یارانه کمک معیشتی تکمیلی مرحله ۱۳۵ به حساب خانواری که تا قبل از اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ مشمول دریافت یارانه بوده، اما در این مرحله بنا به اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهک دهم قرار گرفته بودند و متقاضی تجدیدنظر و بازبینی در دهک‌بندی اعلام شده آن وزارت خانه، واریز شده است.

این مبلغ واریزی به حساب سرپرستان تا بررسی های انجام شده و تایید توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسدود و غیر قابل برداشت خواهد بود.

همچنین برحسب اطلاع رسانی های قبلی صورت گرفته، اقساط تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی کرونا از سرپرستان خانواری که این تسهیلات را دریافت کرده اند، کسر شده است.

مجدا یادآوری می گردد معترضین به دهک بندی اعلام شده و یا قطع یارانه اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ کماکان لازم است از طریق آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir و یا تلفن گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند.

یادآور می شود، پیش تر مرحله اول تکمیلی یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۳۵ به حساب سرپرستانی که متقاضی بازبینی و تجدید نظر به ده قطع یارانه در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ بودند

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =